نقدها و نمرات بازی Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

Digitally Downloaded 10/10

کونامی قطعاً می‌توانست کارهای بیشتری با این کالکشن انجام دهد. چندین عنوان وجود دارد که می‌توانستند در این کالکشن حاضر شوند – Metal Gear Solid 4 همچنان محدود به پلی استیشن ۳ است، در حالی که خبری از MGS Acid و Twin Snakes هم نیست. با این وجود، سه‌گانۀ اورجینال Metal Gear Solid تنها بازی‌های عالی‌ای نیستند که مردم به خاطر نوستالژی آن‌ها را تهیه می‌کنند، بلکه با شاهکارهایی طرف هستیم که باید ستایش شوند. این کالکشن بهترین شیوه برای ورود به فرنچایز فوق‌العادۀ در چرخۀ کنونی سخت‌افزارها محسوب می‌شود.

GamingBolt 9/10

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 سه بازی مخفی‌کاری کلاسیک را به نسل جدید پلیرها هدیه می‌دهد و در عین حال، موارد اضافه‌ای مانند کتاب‌ها را به همراه دارد که برای طرفداران جذاب خواهد بود. به لطف اضافاتی مانند وجود نسخه‌‎های مختلف این بازی‌های کلاسیک، ارزش خرید وجود دارد.

WellPlayed 8.5/10

Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 یک بستۀ قابل توجه و گسترده محسوب می‌شود با وجود عدم نظارت خالق آن، یک شیوۀ قطعی برای تجربۀ بازی‌های کلاسیک سری را به ارمغان می‌آورد.

Vandal 7/10

در هر صورت، Metal Gear حماسه‌ای است که بیشترین احترام را طلب می‌کند و اگر شما هیچگاه فرصت تجربۀ شاهکارهای این سری را نداشته‌اید، اینجا بهترین بهانه برای تجربۀ راحت آن‌ها است، اگرچه کونامی می‌توانست کارهای بیشتری در رابطه با کالکشن انجام دهد.

Atomix 6/10

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 برای چه کسی ساخته شده؟ به طور کلی، حقیقت آن است که من میل کمی دارم تا این بسته را به شما پیشنهاد بدهم، اما فکر می‌کنم از آنجایی که ۷ بازی از سری در وضعیتی قابل‌بازی ارائه شده‌اند، امتحان کردنشان در صورتی که به هیچ شکل دیگری به آن‌ها دسترسی ندارید، ارزشش را داشته باشد. از سوی دیگر، اگر شما به نسخه‌های اورجینال دسترسی دارید یا HD Collection را روی نسل هفتم خریداری کرده‌اید، توصیه می‌کنم از این گزینۀ جدید دوری کنید، چرا که از نظر تکنیکال و تکرارپذیری هیچ چیز جدیدی ارائه نمی‌دهد. بدون هیچ شکی با یکی از ناامیدکننده‌ترین عرضه‌های ۲۰۲۳ طرف هستیم. بیایید امیدوار باشیم این درس عبرتی برای کونامی باشد و متوجه شود که نباید به میراث چنین آثاری توهین کند.

Stevivor 5/10

اینجا بحث این نیست که کارهای کوجیما خوب هستند یا نه، موضوع آن است که آیا کونامی می‌بایست آن‌ها را در قالب کالکشن دوباره عرضه کند یا خیر. من می‌گویم جواب منفی است. یا حداقل این شیوه را نمی‌پسندم.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌‌کریتیک

source

توسط funkhabari