The Talos Principle 2، عنوان معمایی و اول شخصی که دنباله‌ای بر بازی کلاسیک سال ۲۰۱۴ به شمار می‌آید، امروز برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر می‌شود. با گیمفا همراه باشید.

با توجه به این که The Talos Principle 2 از استودیوی کروتیم (Croteam) به زودی عرضه می‌شود، گیم‌پلی جدید و گسترده‌ای از سوی IGN در دسترس طرفداران قرار گرفته است.

حدود ۵ ساعت پس از شروع داستان، شاهد حضور ۱K و متحدانش در Megastructure و همچنین حل معماهای مختلف هستیم. در پایان می‌توانید تریلر مورد بحث را بررسی و مشاهده کنید.

در میان بیش از ۱۰۰ معمای مختلف، کاوش‌های سنگینی نیز وجود خواهد داشت. بازیکنان همچنین نکاتی در مورد گذشته بشریت دریافت می‌کنند و حتی با ابوالهول روبه‌رو می‌شوند که او نیز معماهایی برای به اشتراک گذاشتن دارد.

با ورود به Megastructure، زیبایی عجیب و غریب آن آشکار می‌شود، اما برای کشف تمام زیبایی‌اش، باید به رمز و رازهایی که در دل آن وجود دارد نیز پی ببرید.

عنوان The Talos Principle 2 امروز برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود. یک دموی رایگان نیز از بازی در استیم (Steam) موجود است، اما پیشرفت آن به بازی اصلی منتقل نخواهد شد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari