چاد استاهلسکی اظهار داشته که فیلمبرداری ریبوت فیلم Highlander با بازی هنری کویل در سال آینده میلادی انجام خواهد شد.

برای سال‎‌ها است که توسعه ریبوتی از فیلم «کوه‌نشین» در دست توسعه قرار داشته ولی این پروژه هیچ گاه به ثمر ننشسته بود. با این حال، در سال‌های اخیر این پروژه سرعت بیشتری به خود گرفته و چاد استاهلسکی به دنبال آن است تا هر چه سریع‌تر این پروژه را به مرحله تولید و فیلمبرداری برساند.

سکان کارگردانی ریبوت فیلم «کوه‌نشین» را چاد استاهلسکی در دست دارد و نقش اصلی آن را نیز هنری کویل بازی خواهد کرد. چاد استاهلسکی اظهار داشته که توسعه این فیلم در جریان است و احتمالا در آینده‌ای نه چندان دور فیلمبرداری آن شروع خواهد شد. او گفته:

هنوز تاریخ دقیقی برای فیلمبرداری تعیین نشده اما این اتفاق در کمتر از یک سال آینده رخ خواهد داد. من در حال حاضر در حال توسعه دو فیلم به صورت همزمان هستم که فیلم «کوه‌نشین» و فیلم اقتباسی Ghost of Tsushima از بازی‌ای به همین نام است. من این دو پروژه را بسیار دوست دارم و این در حالی است که پروژه‌های دیگری همچون Rainbow Six را در اختیار دارم اما آن‌ها هنوز در مرحله نگارش فیلم‌نامه قرار دارند.

برای هشت سال است که در تلاش برای ساخت فیلم «کوه‌نشین» هستم و بسیار دوست دارم آن را به سرانجام برسانم. مطمئنا اگر همه چیز خوب پیش برود و این اعتصابات به پایان برسد و برنامه‌ریزی خوبی صورت بگیرد، می‎‌توان در کمتر از یک سال دیگر فیلمبرداری این اثر را انجام داد.

منبع: collider

source

توسط funkhabari