کارگردان بازی چندنفره و آنلاین The Last of Us با انتشار یک توییت، اخبار مربوط به پروژه را دوباره بر سر زبان‌ها انداخته است. با گیمفا همراه باشید.

انتظار داشتیم که استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) هر لحظه به صورت رسمی تاریخ انتشار پروژه چندنفره و آنلاین The Last of Us را اعلام کند، اما ظاهراً هنوز تیم کوچکی برای عملی کردن این ایده در اختیار دارد و کارگردان پروژه نیز که از پایان ماه آگوست توییتی نکرده بود، یک به‌روزرسانی کوچک ارائه کرده است.

به عنوان بخشی از چند پست در مورد Super Mario Wonder، وینیت آگاروال (Vinit Agarwal) اشاره کوچکی به بازی خود داشت و گفت:

بله، من هنوز روی آن بازی کار می‌کنم.

کارگردان بازی قبلاً در مورد این پروژه بسیار مشتاق بود و آن را به عنوان یکی از «بزرگترین تلاش‌ها» و «یک رویا» توصیف می‌کرد، اما در اوایل سال، پس از اینکه استودیوی فرست پارتی سونی (Sony)، بانجی (Bungie)، در مورد اینکه آیا انتشار پروژه باعث جذب بازیکنان می‌شود یا خیر، بررسی‌هایی انجام گرفت و گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه توسعه محصول کاهش یافته است.

مشخص نیست که چند نفر در حال حاضر روی بازی کار می‌کنند و باید منتظر چه نوع جدول زمانی برای انتشار آن باشیم. در ماه اکتبر (مهر ماه)، گزارش شد که این پروژه «اساساً به حالت تعلیق درآمده»، اما به نظر می‌رسد که آگاروال هنوز هم به آن متعهد است. البته، تمام اینها فقط حدس و گمان بوده و تا زمانی که ناتی داگ چیزی را علناً اعلام نکند، نمی‌توانیم سخنی را تایید یا رد کنیم.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari