به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی انتشارات چکانه، فیلمنامه‎ی معبر جانان در ژانر دفاع مقدس به قلم صدیقه حسن زاده راهی بازار نشر شد.

معبر جانان؛ روایت زنانه از هشت سال جنگ تحمیلی است که در قالب طرح داستان مستقل سه هم رزم، که از اولین روزهای آغاز جنگ در مناطق مرزی حضور داشته‌اند؛ گریزی دارد به زندگی و بی‌تابی‌های شیرزن خطه‎ی کرمانشاه، فرنگیس حیدرپور برای مرز و بوم ایران.

این کتاب فیلمنامه‌ای در ژانر دفاع مقدس با رویکردی اجتماعی است که سعی دارد سالها بعد از پایان جنگ تحمیلی ناگفته های نسل جنگ را از نگاه زنان سه نسل به تصویر بکشد. 

اشعار و ترانه‎های محلی این فیلمنامه توسط شاعر ایلامی؛ حبیب الله بخشوده به زبان کردی سروده شده است. این کتاب توسط مجتبی زند طراحی گرافیک شده و در تیراژ110 نسخه و با قیمت 230 هزارتومان توسط نشر چکانه؛ ناشر حوزه‎ی ادبیات، تئاتر و سینما، روانه‎ی بازار نشر شد.

کتاب معبر جانان فیلمنام‌ ای در ژانر دفاع مقدس؛ روایت حضور سه نسل از زنان ایران در هشت سال جنگ تحمیلی است که به قلم صدیقه حسن زاده نگاشته شده است. علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند به وب سایت نشر چکانه به آدرس https://chakanehpub.com مراجعه کنند.انتهای پیام/

source

توسط