فیلم ترسناک و اقتباسی Five Nights at Freddy’s در دومین هفته اکرانش توانست در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

هفته گذشته فیلم Five Nights at Freddy‘s که اقتباسی از بازی ویدیویی‌ای به همین نام است، توانست به فروش بسیار خوبی در گیشه دست پیدا کند و صدر جدول باکس آفیس را از آن خودش کند. حالا این اثر موفق شده تا صدرنشینی خودش را برای دومین هفته متوالی حفظ کند و صدرنشین جدول باکس آفیس باقی بماند.

فیلم «پنج شب در رستوران فردی» در این هفته به فروش ۱۹٫۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و توانست فروش کلی خودش در داخل این کشور را به رقم ۱۱۳٫۶ میلیون دلار برساند و برای دومین هفته متوالی در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

این اثر سینمایی در فروش این هفته خودش در گیشه‌های بین‌المللی توانست به مبلغ ۳۵٫۶ میلیون دلار دست پیدا کند و فروش کلی خودش در سینماهای بین‌الملل را به رقم ۱۰۳٫۵ میلیون دلار افزایش بدهد. با احتساب فروش داخلی و خارجی، این اثر تاکنون فروش جهانی ۲۱۷٫۱ میلیون دلاری را از آن خودش کرده است.

فیلم Five Nights at Freddy's
فیلم Five Nights at Freddys

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم کنسرت Taylor Swift: Eras Concert Film از تیلور سوئیفت قرار دارد، اثری که هفته گذشته نیز همین رده را در باکس آفیس به خودش اختصاص داده بود. این هفته این فیلم به فروش ۱۳٫۷ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و توانست فروش کلی داخل آمریکای خودش را به رقم ۱۶۶٫۱ میلیون دلار برساند.

این فیلم کنسرت در گیشه‌های بین‌المللی و در چهارمین هفته اکرانش توانست رقم ۱۱٫۶ میلیون دلار را از آن خودش کند و فروش کلی بین‌المللی خود را به رقم ۶۵٫۱ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی، این اثر تاکنون فروش جهانی ۲۳۱٫۲ میلیون دلار را کسب کرده است.

باکس آفیس | فیلم Killers Of The Flower Moon هم حریف تیلور سوئیفت نشد
فیلم Killers Of The Flower Moon

جدیدترین ساخته مارتین اسکورسیزی یعنی فیلم Killers of the Flower Moon نیز این هفته به فروش ۷ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و فروش کلی خودش را در داخل آمریکا پس از سه هفته حضور در گیشه به رقم ۵۲٫۳ میلیون دلار افزایش داد.

این اثر سینمایی با حضور لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو در فروش بین‌المللی این هفته خودش ۱۱٫۹ میلیون دلار کسب کرده و فروش کلی خودش را به رقم ۶۶٫۸ میلیون دلار افزایش داده است. با احتساب فروش داخلی و خارجی، این اثر پس از سه هفته اکران فروش جهانی ۱۱۹٫۱ میلیون دلار را به ثبت رسانده است.

فیلم Priscilla

فیلم Priscilla که هفته گذشته به روی پرده سینماها آمده بود، این هفته و در دومین هفته اکرانش توانست مبلغ ۵ میلیون دلار را در داخل آمریکا از آن خودش کند. این اثر با کسب چنین فروشی توانست در جدول باکس آفیس این هفته در رده چهارم قرار بگیرد. فیلم «پریسیلا» تاکنون فروش داخل آمریکای ۵٫۳ میلیون دلار را به ثبت رسانده است.

فیلم Radical یکی از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته باکس آفیس به شمار می‌رود که توانست در اولین هفته حضورش در گیشه به فروش ۲٫۷ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کند و در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس بایستد. دیگر فیلم تازه اکران شده این هفته نیز فیلم What Happens Later نام دارد که با کسب فروش ۱٫۵ میلیون دلار در جایگاه نهم جدول باکس آفیس قرار گرفت.

فیلم Godzilla Minus One
فیلم Godzilla Minus One

فیلم Godzilla Minus One این هفته در ژاپن به روی پرده سینماها آمد، فیلمی که جدیدترین اثر از این فرنچایز است و دقیقا ۶۹ سال پس از فیلم اول این مجموعه به روی پرده آمده است. این اثر توانسته در این هفته در ژاپن فروش ۷٫۸ میلیون دلاری را برای خودش به ثبت برساند. در ادامه نیز جدول کامل باکس آفیس قرار دارد.

نام فیلم فروش آخرهفته
۱ Five Nights at Freddy’s ۱۹٫۴
۲ Taylor Swift: Eras Tour ۱۳٫۵
۳ Killers of the Flower Moon ۷
۴ Priscilla ۵
۵ Radical ۲٫۷
۶ Exorcist: The Believer ۲٫۱
۷ Paw Patrol 2 ۲
۸ After Death ۲
۹ What Happens Later ۱٫۵
۱۰ Freelance ۱٫۲
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع: deadline

source

توسط funkhabari