به نظر بعد از نهایی شدن قرار داد اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، فیل اسپنسر احساس می‌کند که پلیرهای دیگر پلتفرم‌ها، هم اکنون عضو جامعه‌ی ایکس باکس هستند.

طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی ژاپنی Famitsu، از فیل اسپنسر، رئیس بخش سرگرمی مایکروسافت، سوال شد که دیدگاه او بعد از خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد چگونه است، که او پاسخ داد با خرید این شرکت، آن‌ها اکنون می‌توانند بازی‌های بیشتری را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوییچ عرضه کنند، که در نهایت پلیرهای این پلتفرم‌ها را به عضوی از جامعه‌ی ایکس باکس، تبدیل می‌کند.

او هم اکنون پلیرهای کنسول‌هایی مانند Steam Deck و ROG Ally را به عنوان بخشی از جامعه‌ی ایکس باکس به شمار می‌آورد؛ چرا که آن‌ها می‌توانند عنوان‌هایی مانند Starfield و Redfall را تجربه کنند. حالا با در اختیار داشتن اکتیویژن بلیزارد، بازی‌هایی مانند Call of Duty: Modern Warfare 3 و Overwatch 2 نیز متعلق به مایکروسافت هستند و طبق این قاعده، کاربران پلی‌استیشن و نینتندو سوییچ نیز عضو جامعه‌ی ایکس باکس، محسوب می‌شوند.

اسپنسر قصد دارد تا با خرید این استودیوها و انحصاری نکردن بازی های آن‌ها، کاربران دیگر کنسول‌ها را به عضوی از جامعه‌ی ایکس باکس تبدیل کند.

نظر شما چیست ؟ آیا این با این روش اکنون پلیرهای پلتفرم‌های دیگر عضوی از جامعه ایکس باکس محسوب می‌شوند یا خیر؟

source

توسط funkhabari