به گزارش صنعت ماشین،

 چانگان دومین خودرو از برند Qiyuan با نام A06 را تا اواخر سال جاری میلادی روانه بازار می کند. آ06 یک سدان پلاگین هیبرید جمع و جور است که از منظر ابعاد برابر با 4720 میلیمتر در طول، 1838 میلیمتر در عرض و 1435 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز 2750 میلیمتر است.

Qiyuan A06

آیا کسی حریف قیمت گذاری Qiyuan چانگان می شود؟ / محصولات اقتصادی خودروساز چینی ارزش خرید بالایی دارند (+عکس)


در نمای جانبی و همانطور که در تصاویر مشخص است، چانگان از الگوی طراحی فست بک برای ستون و شیشه عقب استفاده کرده است. دستگیره درب ها نیز از نوع مخفی پاپ-آپ است.

در قسمت دماغه طراحی شانه عسلی جلوپنجره، چراغ های اصلی باریک با گرافیک داخلی ال ئی دی و لیپ زیر سپر هندسی عناصر اصلی Qiyuan A06 را شکل داده اند.

تمامی تریم های این چانگان مجهز به درب صندوق الکتریکی و بال عقب فعال، هستند.

Qiyuan A06

آیا کسی حریف قیمت گذاری Qiyuan چانگان می شود؟ / محصولات اقتصادی خودروساز چینی ارزش خرید بالایی دارند (+عکس)


چانگان از دیفیوزر جالبی برای زیر سپر عقب استفاده کرده که خروجی دوقلوی اگزوز در قسمت وسط و کانال های عبور هوا در طرفین آن قرار گرفته اند.

در ساختار پلاگین هیبرید پیشرانه سدان جدید چانگان، ترکیبی از تپنده 1.5 لیتری تنفس طبیعی و یک موتور الکتریکی استفاده شده که با بسته باتری لیتیم آهن فسفات تکمیل می شود.

خروجی پیشرانه 1.5 لیتری 110 اسب بخار و خروجی موتور الکتریکی با توجه به تریم 190 و 215 اسب بخار است. ظرفیت باتری نیز براساس تریم 9.07 و 18.99 کیلووات ساعت است.

Qiyuan A06

آیا کسی حریف قیمت گذاری Qiyuan چانگان می شود؟ / محصولات اقتصادی خودروساز چینی ارزش خرید بالایی دارند (+عکس)


برد حرکتی Qiyuan A06 در حالت الکتریکی خالص برای تریم پرچمدار حدود 136 کیلومتر است اما برد حرکتی خودرو با باک بنزین و شارژ کامل باتری به 1160 کیلومتر می رسد.

متوسط مصرف بنزین 4.7 لیتر برای 100 کیلومتر رانندگی و شاخص صفر تا 100 کیلومتر 6.9 ثانیه محاسبه شده است.

سدان جدید چانگان در طراحی کابین خلاقیت جالبی را میزبانی می کند که اگر دقت کنید این محیط دقیقا مانند طراحی دماغه مملو از حجم های هندسی است. کنسول اصلی نیز طراحی چند لایه دارد.

نمایشگر اطلاعات کیلومتر که مقابل مسیر دید راننده و کمی بالاتر از پشت فرمان قرار گرفته، قابی است که 3 نمایشگر 3، 10.3 و 7 اینچی را میزبانی می کند. نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی 10.3 اینچی نیز در مرکز کنسول جانمایی شده است.

صندلی ها طراحی اسپرت دارند و در ردیف عقب نیز این الگو رعایت شده است.  Qiyuan A06 همانطور که از نامش مشخص است، بین A05 و A07 قرار می گیرد. آ05 در بازار چین از 12 هزار دلار قیمت می خورد و آ07 نیز از 21300 دلار در تریم پایه قیمت دارد.

چانگان Qiyuan A06

 

source

توسط