خودروهای وارداتی بستیون T77 و هونگچی H5 در بسته‌های پیشنهادی متنوع به فروش می‌رسد. در اولین نوبت، دو محصول بستیون T77 و هونگچی H5 از طریق سامانه به فروش می‌رسند، لذا با توجه به محدودیت ظرفیت، عرضه خودرو بر اساس اولویت ثبت‌نام و پرداخت وجه متقاضیان است. لذا متقاضیان به‌منظور انجام مراحل واریز وجه به‌صورت آنلاین، از ساعت 10:00 صبح روز سه‌شنبه 16 آبان تا ساعت 24:00 سه‌شنبه 23 آبان 1402 فرصت دارند از طریق سامانه http://bahman.iranecar.com اقدام کنند.

اولین مرحله فروش بستیون T77 آغاز شد

متقاضیان خرید بستیون T77 می‌توانند از طریق سامانه اقدام کنند. تحویل این خودرو هفته اول دی، هفته سوم بهمن و هفته آخر بهمن است. این محصول با گارانتی و سرویس دوره‌ای سه‌ساله یا 150 هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرابرسد) و سه سال بیمه بدنه (مطابق ضوابط این طرح) به مشتریان عرضه می‌شود. قیمت بستیون T77 برای مصرف‌کننده یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان اعلام شده است. مشتریان می‌توانند بر اساس اولویت درخواست و واریز وجه رنگ‌های سفید، مشکی و نقره‌ای را انتخاب نمایند.

فروش هونگچی H5 آغاز شد

متقاضیان خرید هونگچی H5 نیز می‌توانند از طریق سامانه عرضه خودروهای وارداتی اقدام کنند. در این نوبت، هونگچی H5 در قالب دو طرح به فروش می‌رسد. در طرح نخست قیمت مصرف‌کننده H5 دو میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان تعیین شده است که این محصول با گارانتی سه‌ساله یا 150 هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرابرسد) به مشتریان عرضه می‌شود. در این نوبت هونگچی H5 در رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری بر اساس اولویت درخواست و واریز وجه قابل‌عرضه است که هفته آخر بهمن ۱۴۰۲ تحویل مشتریان خواهد شد.

در طرح دوم، متقاضیان می‌توانند در زمان ثبت‌نام و تکمیل وجه، نسبت به خرید خدمات سرویس دوره‌ای به مدت سه سال یا 150 هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرابرسد) و سه سال بیمه بدنه مطابق ضوابط این طرح فروش اقدام نمایند. در این طرح قیمت مصرف‌کننده دو میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان تعیین شده است. جزئیات و اطلاعات فنی این محصولات از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به آدرس https://bmcars.online/ در دسترس است.

source

توسط