شرکت آئودی در حال وداع با مدل TT است. این شرکت در ماه فوریه اعلام کرده بود که تولید این مدل و همچنین R8 رو به پایان است. بنابراین نسخه‌های خاصی برای آخرین بار در نظر گرفته است.

آئودی TT رودستر فاینال ادیشن اکنون معرفی شده و ظاهر دوست‌داشتنی‌ای دارد. بدنه آن با رنگ سبز مخصوص مرواریدی گودوود پوشیده شده و به نسل اول TT اشاره دارد. زیرا این رنگ برای آن نسخه به عنوان یک آپشن ارائه شده بود.

معرفی آئودی TT فاینال ادیشن

سقف این خودرو برای اولین بار به رنگ خاکستری روشن است و با سپرهای خاکستری مات و نمای جانبی آن هماهنگ است. از آن جایی که این نسخه ویژه طبق تریم S لاین ساخته شده است، بنابراین رینگ‌های ۲۰ اینچی استاندارد دارد. البته آئودی، تزئینات کرومی و براق بدنه این تریم را با نمونه فیبرکربنی جایگزین کرده است.

صندلی‌ها با چرم قهوه‌ای زیبای Palomino پوشیده شده‌اند، که آئودی می‌گوید تفسیر مدرنی از صندلی‌های بیسبالی اصلی TT است.

معرفی آئودی TT فاینال ادیشن

پیشرانه نسخه فاینال ادیشن، از نوع ۲ لیتری توربوشارژ بوده که ۲۲۸ اسب‌بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو توسط گیربکس هفت سرعته دوکلاچه به چرخ‌ها منتقل می‌شود. شتاب صفر تا صد کیلومتر برساعت ۵.۵ ثانیه بوده و سیستم‌های تمام چرخ محرک و کنترل سواری مغناطیسی استاندارد است. ارتفاع خودرو تا ۰.۳ اینچ کاهش یافته است.

نسخه فاینال ادیشن مخصوص آمریکا تولید می‌شود و تنها ۵۰ دستگاه از آن موجود خواهد بود. قیمت آن برابر ۶۸,۸۹۵ دلار تعیین شده که شامل ۱۰۹۵ دلار هزینه حمل است. خریداران بازارهای بریتانیا، ژاپن و اسپانیا، نسخه‌های ویژه دیگری را دریافت خواهند کرد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط