شینگل

گالری: تصاویر MINI Coupe 20 مشاهده گالری
جیم مک داول هیچ مشکلی در توضیح نحوه رانندگی MINI کوپه جدید ندارد.
مک داول، رئیس MINI USA می‌گوید: «همه ماشین‌های ما مانند یک کارت‌بازی رانندگی می‌کنند. این یکی شاید دراماتیک‌ترین MINI باشد: مانند یک کارت‌بازی رانندگی می‌کند و در واقع شبیه یک خودروی اسپورت به نظر می‌رسد.
در واقع، مک داول می‌گوید، کوپه حتی ممکن است پورشه را به پولش برساند.
مک داول گفت: “این کسی را به سمت این فرنچایز می کشاند که قبلاً فکر می کرد “MINI ماشین فوق العاده ای است، اما من فقط یک فرصت برای رانندگی یک ماشین واقعاً اسپورت دارم و من می خواهم یک پورشه رانندگی کنم.” من این خودرویی است که یک راننده پورشه ممکن است در نظر بگیرد.
این یک ادعای بزرگ برای چنین خودروی کوچکی است، اگرچه برای قیمت (کمتر از 25000 دلار) این کوپه سخت است.

MNI کوپه 2012

بارزترین ویژگی آن – علاوه بر این واقعیت که اولین خودروی دو نفره MINI است – همان طور که شرکت آن را “سقف کلاه ایمنی” می‌گوید، شیب‌دار است. سپس یک اسپویلر جمع شونده را می بینید که به طور خودکار با سرعت 50 مایل در ساعت گسترش می یابد – این اولین اسپویلر فعالی است که در هر خودروی گروه BMW ظاهر می شود. چراغ‌های جلوی عمودی، جلوپنجره شش‌ضلعی و حاشیه‌ی سیاه کم آویزان نیز تشخیص آن را آسان می‌کنند.
کوپه ساختار متفاوتی نسبت به MINI Cooper، Clubman و Convertible دارد: این کوپه دارای سه بخش مجزا است که قسمت موتور، محفظه سرنشین و صندوق عقب را تقسیم می‌کنند. ظاهر ظاهری کاربردی و همچنین زیبایی شناختی دارد، زیرا قسمت بالایی با شیب تند و ناحیه جلویی کوچکتر در نتیجه، خودرو را بسیار آئرودینامیک تر از مدل های قبلی خود می کند. آنها همچنین فضای ذخیره سازی کافی را فراهم می کنند.
مک داول می‌گوید: «این وسیله‌ای است که برای سفرهای جاده‌ای بسیار مناسب است، زیرا فضای زیادی برای دو نفر دارد، اما فضای واقعاً شگفت‌انگیزی برای چیزهایی که در سفرهای بین‌المللی با خود می‌برند، دارد».
معمولاً توصیف یک ماشین دو نفره به عنوان عالی برای یک سفر جاده ای کمی دشوار است. اما حداقل روی کاغذ برای این یکی منطقی است. با 146.8 اینچ طول و 66.3 اینچ عرض، کوپه تقریباً به اندازه MINI Cooper S Coupe و MINI John Cooper Works Coupe (147 اینچ طول و 66.3 اینچ عرض) طول و عرض دارد، اگرچه یک اینچ کامل پایین تر از هر دو قرار دارد.

MINI کوپه 2012

MINI همچنین با استفاده از فرورفتگی‌های بیضی شکل در سقف و صندوق عقب با بازشوی غیرمعمول و دسترسی عبوری برای به حداکثر رساندن فضا، داخل خودرو جادارتر به نظر می‌رسد.
صندلی‌های اسپرت به‌طور استاندارد در مدل‌های MINI Cooper S Coupe و John Cooper Works Coupe و همچنین سقف متضاد رنگ و فرمان حساس به سرعت عرضه می‌شوند. این خودرو سرعت سنج و سرعت سنج سنتی خود را که در مرکز قرار داده شده و فضای داخلی مشکی کربنی اصلی خود را با گزینه های رنگ، سقف و تزئینات زیاد حفظ کرده است.
این سریع‌ترین MINI تا کنون است، با بالاترین حداکثر سرعت در خط تولید MINI (149 مایل در ساعت در نسخه John Cooperworks با عملکرد بالا). این خودرو دارای آخرین نسل موتور 4 سیلندر MINI است و به صورت استاندارد با گیربکس شش سرعته دستی دیفرانسیل جلو یا شش سرعته اتوماتیک اختیاری عرضه می شود. حالت های رانندگی “پایه” و “اسپورت” به صورت استاندارد ارائه می شوند.
در واقع، مک‌داول می‌گوید کوپه خریداران جوان‌تر و مردان بیشتری را نسبت به کوپر با سقف سخت جذب می‌کند. همچنین مقدار بسیار زیادی از نسخه‌های Cooper S و John Cooper Works را به فروش خواهد رساند.
او می‌گوید: «من فکر می‌کنم تقریباً همه به همان اندازه که توانایی مالی دارند، می‌خواهند. “این بسیار بیشتر عملکرد MINI است.”
در اینجا مشخصات هر نوع موتور آورده شده است:
MINI John Cooper Works Coupe: موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر بنزینی با توربوشارژر دوقلو و تزریق مستقیم.
اسب بخار: 208
گشتاور: 192 پوند فوت
0-60 مایل در ساعت: 6.1 ثانیه
حداکثر سرعت: 149 مایل در ساعت
میانگین مصرف سوخت: 7.1 لیتر در 100 کیلومتر (تخمین EPA ایالات متحده هنوز در دسترس نیست)
MINI Cooper S Coupe: موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر بنزینی با توربوشارژر دوقلو، تزریق مستقیم و مدیریت سوپاپ کاملاً متغیر بر اساس فناوری BMW.
اسب بخار: 181
گشتاور: 177 پوند فوت
0-60 مایل در ساعت: 6.5 ثانیه
حداکثر سرعت: 142 مایل در ساعت
میانگین مصرف سوخت: 5.8 لیتر در 100 کیلومتر (تخمین EPA ایالات متحده هنوز در دسترس نیست)
MINI Cooper Coupe: موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر بنزینی با مدیریت سوپاپ کاملاً متغیر بر اساس فناوری BMW.
اسب بخار: 121
گشتاور: 118 پوند فوت
0-60 مایل در ساعت: 8.3 ثانیه
حداکثر سرعت: 127 مایل در ساعت
میانگین مصرف سوخت: 5.4 لیتر در 100 کیلومتر (تخمین EPA ایالات متحده هنوز در دسترس نیست)
MINI Coupe از اول اکتبر (منتظر لیست انتظار) به فروش می رسد. قیمت آن اعلام نشده است، اما انتظار می رود که یک مینی کوپه پایه چیزی بین مدل های سقف سخت 20200 دلاری و مدل های کانورتیبل 25650 دلار قیمت داشته باشد.
اینجا را کلیک کنید تا در مورد MINI Cooper که به اندازه یک پورشه قیمت دارد بخوانید
من را در توییتر دنبال کنید: @HannahElliott
هانا الیوت

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

source

توسط