متاسفانه ورود سیاست به زمینه های بسیار نظیر سرگرمی سبب شده تا گیمرهای ایرانی به دنبال راه‌ های دور زدن سوپرسل برای اتصال به بازی های این شرکت باشند. تمام سعی مان براین است که ساده ترین راه برای اتصال بی دغدغه شما به بازی های این شرکت نظیر کلش اف کلنز را فراهم کنیم.

برای دور زدن تحریم سوپر سل مسیر های بسیاری پیش روی شما نخواهد بود زیرا این محدودیت تنها برای موقعیت مکانی ایران درنظر گرفته شده که اگر به دنبال راهی برای برداشتن آن هستید باید خود را به عنوان یک کاربر خارج از ایران معرفی کنید. برای این مبحث اطلاعات خوبی در ادامه قرار گرفته که پیشنهاد می شود از کنار آنها ساده عبور نکنید و تا انتهای این مقاله آموزشی با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

راه‌ های دور زدن سوپرسل

بسیاری از کاربران ایرانی سوپرسل را با بازی محبوب این شرکت یعنی کلش اف کلنز میشناسند که متاسفانه چند روزی است شاهد محدودیت هایی برای گیمرهای ایرانی بوده ایم. برای یادگیری دور زدن تحریم سوپر سل نیازی به انجام کار پیچیده ای نیست زیرا یک روش ساده و مطمئن برای شما در ادامه معرفی شده که با انجام آن میتوانید با خیال آسوده به بازی خود متصل شوید.

همچنین بخوانید :

آموزش رفع تحریم کلش آف کلنز با سرویس رادار گیم

کلش اف کلنز که در زمانی محبوب ترین بازی موبایلی ایران بود با کسب سیاست های نادرست متاسفانه از این جایگاه خارج شد ولی هنوز که هنوزه گیمرهای بسیاری از طریق این بازی سرگرم میشوند. ماهیت استراتژی و آنلاین بازی میتواند به شما فرصت مناسبی برای رویارویی با گیمرهایی از سراسر جهان را بدهد. در این مقاله و آموزش از سایت پلازا تصمیم داریم راه های دور زدن سوپرسل و بازی های این شرکت را به شما آموزش دهیم. متاسفانه چندی پیش این بازی مانند ده ها بازی محبوب دیگر در لیست تحریم برای ایرانیان قرار گرفت. به همین دلیل قصد داریم آموزشی مفید را برای شما فراهم کنیم که از طریق آن بتوانید به دور زدن تحریم سوپرسل دست پیدا کنید.

به تازگی مهندسین ایرانی سرویسی به نام رادار گیم راه اندازی نموده اند که با نصب و راه اندازی آن میتوانید بدون نیاز به تغییر دهنده های ای پی نظیر فیلترشکن به بازی که مدنظر دارید دسترسی داشته باشید. این سرویس در داخل ایران میزبانی می شود ولی در اختیار داشتن دی ان اس های پرسرعت خارجی میتواند اتصال شما به بازی های بسیاری که برای کشور ایران تحریم است را بهبود ببخشید و سرعت اجرای بازی های دلخواه شما را بهتر نماید.

حل مشکل ورود به کلش اف کلنز از طریق رادارگیم یک راهکار ساده و کلیدی بوده ولی نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید اخبار و حواشی منتشر شده در خصوص این سرویس در فضای مجازی بوده است. متاسفانه برخی مجلات به این موضوع اشاره کرده اند که سرویس رادار گیم اطلاعاتی را از گوشی دریافت میکند که وبسایت پلازا آنرا تایید یا رد نمیکند ولی براساس گفته های اخیر تمامی این شایعات کذب بوده است. نظر شما در خصوص دور زدن تحریم کلش اف کلنز از طریق رادار گیم چیست ؟

نکات مهم در رفع خطای کلش آف کلنز

نکات مهم در رفع خطای کلش آف کلنز


اخیراً شاهد محدودیت هایی از سوی شرکت سوپرسل برای کاربران ایرانی بوده ایم که این موضوع دلیل و ارتباطی با خشونت کاربران و یا عدم فعالیت کاربران ایرانی در بازی های سوپرسل نبوده است بلکه تحریم اصلی‌ترین مانع ورود گیمرهای ایرانی به محصولات سوپرسل بوده که در این مقاله آموزشی از سایت پلازا قصد داریم شما را با راهکارهای مناسبی برای رفع این مشکل به وجود آمده مواجه کنیم.

دقت داشته باشید که این مشکل برای تمامی گیمر هایی که با موقعیت آی پی ایران وارد بازی می شوند وجود داشته است که تا چندی پیش بسیاری از اشخاص بر این باور بودند که قرار است تمامی اکانت هایی که با موقعیت مکانی ایران به بازی متصل می شوند برای همیشه حذف شوند که طبق بررسی های به عمل آمده این موضوع صحت نداشته و قرار بر این نیست که گیمر های ایرانی بازی های خود در سوپرسل را از دست دهند بلکه با یک محدودیت برای اتصال به بازی مواجه هستند.

همچنین بخوانید :

آموزش رفع تحریم کلش آف کلنز

یکی از راهکارهای مفید که می‌تواند اتصال شما را به این بازی محبوب و آنلاین را برقرار کند تغییر دادن آی پی با استفاده از برنامه هایی به نام فیلترشکن بوده است. اگر جزو گیمر های حرفه ای و فعال بازی کلش آف کلنز و یا دیگر محصولات سوپرسل هستید پیشنهاد می شود که یکبار این موضوع را تست کنید که می‌تواند تحریم مربوطه را از پیش روی شما را بردارد.

روش های ذکر شده نه تنها برای بازی کلش کارایی داشته است بلکه امکان استفاده از انها برای دیگر بازی های سوپرسل فراهم بوده که در این راستا بسته به بازی خود میتوانید از این روش ها برای برداشتن موانع استفاده کنید. موانع ایجاد شده در مورد سیاست گذاری هایی شکل گرفته که علیه کاربران ایرانی پیاده سازی شده است و عملا این اقدام سبب ضرر و زیان بسیاری برای سوپرسل خواهد شد زیرا امروزه طیف وسیعی از گیمرهای محصولات سوپرسل را کاربران ایرانی تشکیل میدهند.

رفع خطای کلش آف کلنز چه ارتباطی با تعلیق دارد؟

رفع خطای کلش آف کلنز چه ارتباطی با تعلیق دارد ؟


دقت داشته باشید که تحریم های محصولات سوپرسل به دو صورت انجام میگیرد که مورد اول تعلیق موقت و مورد دوم تعلیق دائمی بوده است. فحاشی و یا اذیت و آزار دیگر کاربران یکی از اصلی ترین دلایلی بوده که شما را با تعلیق موقت مواجه می‌کند زیرا در صورتی که اکانت شما از سوی گیمر های دیگر گزارش داده شود این موضوع از سوی پشتیبانان سوپرسل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اگر صحت آن اثبات شود اکانت شما برای مدت زمانی به حالت تعلیق درخواهد آمد. اما تعلیق دائم به معنای از دست دادن اکانت برای همیشه بوده که راهی برای باز پس گیری آن نخواهد داشت. حال شما با بررسی محدودیت خود می توانید متوجه شوید که چه نوع تعلیقی برای شما در نظر گرفته شده است.

یکی دیگر از مواردی که معمولاً گیمرهای ایرانی در اتصال به بازی های سوپرسل با آن مواجه می شوند سیاست گذاری بازی ها است. بر اساس سیاست‌گذاری‌های سوپرسل اکثر ممنوعیت هایی که برای کاربران در نظر گرفته می شود غیر قابل مذاکره بودند و به همین دلیل با قوانین سختگیرانه به دنبال حفظ حریم خصوصی کاربرانی هستند که تنها برای سرگرمی به محصولات سوپرسل رجوع کرده اند.

در خصوص رفع خطای کلش آف کلنز همان طور که گفته شد اصلی‌ترین اقدامی که شما باید انجام دهید تغییر دادن آی پی خود به کشوری به جز ایران بوده است. طبق بررسی های به عمل آمده متاسفانه تنها کشور ایران دچار ممنوعیت شده است که سیاست گذاری های بازی یک مانع پیچیده برای اتصال گیمرهای ایرانی به بازی را پیاده‌سازی نموده اند که با تغییر دادن آی پی خود می توانید به بازی متصل شوید و نیاز دیگری به آموزش حل مشکل ورود به سیستم سوپرسل نداشته باشید.

متاسفانه راه دیگری برای حل مشکل عدم ورود کاربران ایرانی به سوپرسل وجود نداشته است زیرا تمامی موقعیت مکانی ایران دچار تحریم این بازی شده است که اگر قصد اجرای آن را دارید تنها مسیر پیش روی شما استفاده از یک وی پی ان برای تغییر دادن آی پی بوده است که اغلب اوقات و طبق تست های انجام گرفته از سمت پلازا با انجام این کار مشکل شما حل خواهد شد. اگر از راه دیگری برخوردار هستید که می‌تواند به دور زدن تحریم سوپرسل کمک نماید آن را از ما دریغ نکنید و در بخش نظرات با ما همراه باشید.

سخن پایانی

source

توسط