به تازگی اولین واکنش‌های منتقدان به انیمیشن Wish از دیزنی منتشر شده که آن را جادوی خالص توصیف کردند.

انیمیشن «آرزو» اثری است که قرار است صد سالگی کمپانی دیزنی را جشن بگیرد و ترکیبی از انیمیشن‌سازی مدرن و کامپیوتری با تکنیک‌های قدیمی است. حالا منتقدان فرصت تماشای این اثر را پیدا کردند و اولین واکنش‌های خودشان را نسبت به انیمیشن دیزنی منتشر کردند.

انیمیشن «آرزو» با صداپیشگی آریانا دیبوز، کریس پاین و آلن تودیکاس است و سکان کارگردانی آن را نیز کریس باک و فاون ویراسانتورن در دست داشته‎‌اند. در ادمه نظرات و واکنش‌های منتقدان به انیمیشن «آرزو» قرار دارد.

نظرات منتقدان نسبت به انیمیشن Wish

انیمیشن Wish
انیمیشن Wish

کیدن رید:

انیمیشن «آرزو» واقعا جشن صد سالگی دیزنی است. شخصیت آشا و دیگر کاراکترها حقیقتا شخصیت‌های جذاب و شگفت‌انگیز جدیدی در میان کاراکترهای دیزنی به شمار می‌روند. آریانا دیبوز و کریس پاین صداپیشگی بسیار خوبی داشتند و انیمیشن‌سازی این اثر نیز بسیار زیبا بوده است.

کورتنی هاوارد:

انیمیشن «آرزو» اثری خیره‌کننده و مسحورکننده است. این اثر داستانی افسانه‌ای و جادویی برای نسل جدید است که انیمیشن و موسیقی بسیار شگفت‌انگیزی درون خودش دارد که در آن، تکنیک‌های مدرن و قدیمی به طرز درخشانی با هم ترکیب شدند. آریانا دیبوز و کریس پاین فوق‌العاده بودند.

درو تیلور:

انیمیشن «آرزو» انیمیشن‌سازی نسل جدید را با داستان‌سرایی خارق‌العاده ترکیب می‌کند و با آثاری که قبلا دیده‌اید متفاوت به نظر می‌رسد و بدون شک انیمیشن مورد علاقه شما از دیزنی است. این اثر جشنی از امید، جامعه، خودشکوفایی و صد سالگی جادوی دیزنی است.

POC Culture:

دیزنی با انیمیشن «آرزو» به فرم ایده‌آل خود بازگشته است. این اثر سینمایی دارای موسیقی متن فوق‌العاده جذابی از جولیا مایکلز است و هم ادای احترامی به تاریخی انیمیشن‌سازی دیزنی است و هم داستان الهام‎‌بخشی درباره قدرت شجاعت و اجتماع را بازگو می‌کند.

جیمی جیراک:

انیمیشن «آرزو» واقعا عالی است و می‌شود به خوبی احساس کرد که آن‌ها برای جشن صد سالگی دیزنی زحمت کشیدند. آهنگ‌ها عالی است و صداپیشه‌ها نیز واقعا صداپیشگی درخشانی از خودشان ارائه کردند.

تسا اسمیت:

انیمیشن «آرزو» از دیزنی جادوی خالص است و راهی ایده‌آل برای جشن گرفتن صد سالگی دیزنی است. شخصیت‌ها بسیار دوست‌داشتنی هستند و کمدی بسیار خوبی را ارائه می‌دهند. این اثر داستانی بسیار شگفت‌انگیز از امید با موسیقی جذابی دارد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari