در جریان رونمایی از پروژه‌های جدید کمپانی نتفلیکس با تریلری از انیمیشن سریالی Jurassic World: Chaos Theory مواجه شده‌ایم.

در حالی که پرونده فیلم‌های دایناسور محور کمپانی یونیورسال پیکچرز با فیلم Jurassic World: Dominion (دنیای ژوراسیک: قلمرو) در سال گذشته به پایان رسید و بعید به نظر می‌رسد که فعلاً خبری از پروژه سینمایی جدیدی از این فرنچایز باشد اما کمپانی نتفلیکس با همکاری دریم‌ورکس دست به کار شده و انیمیشن سریالی Jurassic World: Chaos Theory (دنیای ژوراسیک: تئوری آشوب) را برای طرفداران این مجموعه تدارک دیده تا جنبه متفاوتی از تقابل با دایناسورها را به تصویر بکشد.

در جریان رویداد سالانه نتفلیکس نیز نخستین تریلر از این انیمیشن منتشر شده که اگرچه اطلاعات چندانی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد اما به دایناسورهایی عظیم‌الجثه و شخصیتی مرموز اشاره داشته است. نکته حائز اهمیت این انیمیشن مربوط به حال و هوای آن می‌باشد که از فضای کودکانی انیمیشن‌های قبلی فاصله گرفته و تشابهاتی با فیلم نخست از ۳ گانه دنیای ژوراسیک دارد که می‌تواند طرفداران این فرنچایز مخصوصاً مخاطبین بزرگسال آن را خوشحال نماید.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده نمایید.

انیمیشن Jurassic World: Chaos Theory به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۴ از سوی سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari