مایکروسافت اوایل سال جاری اعلام کرده بود که دنباله بسیار موردانتظار اکشن ماجراجویی Hellblade در زمانی از سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

Senua’s Saga: Hellblade 2، بازی‌ای که ما مدت‌هاست منتظر آن هستیم، پس از معرفی در سال ۲۰۱۹، به نظر می‌رسد که به پایان راه طولانی خود در توسعه نزدیک می‌شود.

در اوایل سال جاری، مایکروسافت تصاویر جدیدی از بازی را به نمایش گذاشت و تأیید کرد که در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد و اکنون ممکن است نشانه‌ای از اینکه دقیقاً چه زمانی در سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود نیز داشته باشیم.

در قسمت اخیر پادکست The Fourth Curtain، Matt Booty، رئیس بخش محتوا و استودیوهای ایکس باکس، در مورد برنامه دیرینه ایکس باکس برای انتشار یک عنوان فرست پارتی مهم جدید در هر سه ماهه صحبت کرد و در حالی که در حال بررسی برنامه انتشار فعلی و آینده شرکت بود، اشاره کرد که Senua’s Saga: Hellblade 2 پس از انتشار Ara: History Untold و Towerborne، اواخر سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

بنابراین، احتمالاً این امر نشان می‌دهد که این بازی در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد، زیرا Ara و Towerborne برای سه ماهه اول و دوم سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده‌اند. این شرکت همچنین Microsoft Flight Simulator 2024 و Avowed را برای انتشار در سال آینده در نظر گرفته است. جالب خواهد بود که ببینیم دقیقا Hellblade چگونه در تقویم انتشار قرار می‌گیرد.

در ماه سپتامبر، استودیوی Ninja Theory اعلام کرد که Senua’s Saga: Hellblade 2 به یک نقطه عطف مهم در توسعه رسیده و از ابتدا تا انتها کاملاً قابل بازی است، بنابراین مطمئناً به نظر می‌رسد که بازی در پشت صحنه پیشرفت خوبی داشته است.

source

توسط funkhabari