سامان نریمان جهان درباره تساوی یک – یک تیم پیکان مقابل شمس آذر قزوین و گل زیبایش گفت: خدا را شکر توپ روی پایم افتاد و گل زیبایی زدم. بعد از گل هم ما خیلی موقعیت داشتیم. یک مقدار بچه‌ها جوان هستند و تا تجربه کسب کنند و بفهمند یک بر صفر جلو هستیم، یعنی چه زمان می‌برد! طبیعی هم است؛ اشتباه می‌کنند و باید رفته رفته درست شوند. ما بالای هفت هشت موقعیت صد درصدمان گل نشد و حق مان واقعاً برد بود.

وقتی تیم در این شرایط تیم جلو است و هفت هشت موقعیت‌مان گل نشده است. در آن صحنه هم به داور گفتم دست مدافع حریف روی شانه من بود. بگذریم تا VAR نیاید چیزی درست نمی‌شود. در بالاترین سطح‌ها هم با VAR پنج گل جابه‌جا می‌شود. به هر حال داوری است و باید حق بدهیم و ان‌شاءالله این سیستم به ایران هم بیاید. باز هم می‌گویم باید امروز می‌بردیم. فقط باید صبر کنیم این جوانان تجربه کسب کنند و به خودشان بیایند.

هافبک تیم فوتبال پیکان درباره گل زیبای خود توضیح داد: من سال قبل هم زمانی که در نفت بودم به پرسپولیس یک گل والی زدم. طبیعتاً نمی‌توانید از قبل بگویید این گل را می‌زنید. امروز هم توپ روی پایم نشست و فکر می‌کنم کاندیدای بهترین گل لیگ شود.

بیشتر بخوانید: توقف ملوان مقابل قعرنشین، پیروزی گل‌گهر برابر مس رفسنجان و تساوی پیکان

source

توسط