کارگردان هنری شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment)، سموایز دیدیه (Samwise Didier)، روی طیف گسترده‌ای از بازی‌های این استودیو کار کرده است، از The Lost Vikings گرفته تا عناوین جدیدتری مانند Diablo 4 و Overwatch 2. با گیمفا همراه باشید.

بلیزارد اعلام کرد که سامویز دیدیه پس از ۳۲ سال کار استودیو را ترک می‌کند. دیدیه نیز در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام کرد پس از ثبت تجربه‌ای تاریخی که به عنوان مدیر هنری روی عناوین تاثیرگذاری مانند StarCraft ،Diablo و سایر بازی‌ها کار کرده است، بازنشسته می‌شود.

سامویز دیدیه در بیانیه خود از همکاری با بلیزارد از سال ۱۹۹۱ و تمام چیزهایی که در طول مدت حضورش در این استودیو یاد گرفته صحبت می‌کند. دیدیه در طول مدت حضورش در بلیزارد یاد گرفت که چگونه از فتوشاپ استفاده کند و چگونه رابط‌های کاربری و دکمه‌های مختلف مورد نیاز را برای توسعه بازی بسازد. او در ادامه درباره یادگیری نحوه ایجاد مدل‌های سه‌بعدی نیز صحبت کرده است.

تقریبا تمام بازی‌های بلیزارد از زمانی که این استودیو با نام Silicon & Synapse شناخته می‌شد، در حضور دیدیه عرضه شده‌اند، از جمله عناوین قدیمی‌ای مانند The Lost Vikings و Blackthorne. اخیراً نیز دیدیه به کار بر روی عناوین جدید بلیزارد مانند Diablo 4 و Overwatch 2 مشغول بود.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari