سال پیش، ولو (Valve) تایید کرده بود که Steam Deck بیش از یک میلیون واحد فروش داشته و به نظر بعد از گذشت یک سال، فروش آن چندین برابر بیشتر از قبل شده است.

قبل از عرضه‌ی کامپیوتر دستی Steam Deck، ولو پیش‌بینی کرده بود که این دستگاه بیش از چند میلیون دستگاه فروش خواهد داشت. اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت موفق شده است تا به هدف خود برسد.

طی مصاحبه‌ای با نشریه The Verge، لارنس یانگ (Lawrence Yang) و پیر لوپ (Pierre-Loup Griffais)، از طراحان شرکت ولو، فروش چندین میلیونی این کامپیوتر دستی را تایید کردند. متاسفانه هنوز عدد دقیق آن مشخص نیست ولی به طور قطع، فروش آن بیش از دو میلیون دستگاه بوده است.

سال پیش شرکت ولو میلیون‌ها Steam Deck را به بازار عرضه کرد و از آن زمان تا کنون فروش آن با روند مثبی در حال انجام بوده است. آن‌ها اخیرا نیز مدل OLED این دستگاه را معرفی کرده‌اند که با بهود‌هایی در صفحه نمایش و سخت افزار، باعث فروش بیشتر این سری از کنسول‌ها خواهد شد. Steam Deck OLED در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) امسال، در دسترس قرار خواهد گرفت.

ولو هم اکنون روی کنسول Steam Deck 2 کار می‌کند و قصد دارد آن را در تاریخی نامعلوم به بازار عرضه کند و احتمالا باید مدت نسبتا زیادی را تا عرضه‌ی آن صبر کنیم.

source

توسط funkhabari