بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) اولین جزئیات از پیشنهادات جمعه سیاه ۲۰۲۳ (Black Friday) خود را اعلام کرد.

از ۱۷ تا ۲۷ نوامبر (۲۶ آبان الی ۶ آذر)، تبلیغات جمعه سیاه سونی شامل پیشنهادهایی برای سخت‌افزار، بازی و اشتراک در فروشگاه پلی استیشن، پلی استیشن دایرکت، پلی استیشن گیر (PlayStation Gear) و خرده‌فروشان شرکت‌کننده خواهد بود.

پیشنهادات بسته به منطقه و خرده‌فروش متفاوت است و وبسایت رسمی جمعه سیاه پلی استیشن نیز با معاملات پیشنهادی به‌روزرسانی می‌شود. سونی می‌گوید بازیکنانی که در طول این تبلیغات به پلی استیشن پلاس ملحق می‌شوند، می‌توانند تا ۳۰ درصد در برنامه‌های عضویت ۱۲ ماهه صرفه‌جویی کنند.

اعضای فعلی پلی استیشن پلاس نیز می‌توانند هنگام ارتقاء طرح موجود به PS Plus Extra تا ۲۵ درصد و هنگام ارتقاء به PS Plus Premium/Deluxe تا ۳۰ درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایند. در پلی استیشن گیر که محصولات دارای مجوز رسمی و محدود با الهام از پلی استیشن را به فروش می‌رساند، سونی تا ۲۰ درصد تخفیف برای طیف وسیعی از کالاها و پوشاک ارائه می‌دهد.

نینتندو (Nintendo) هفته گذشته مجموعه‌ای از پیشنهادات جمعه سیاه خود را اعلام کرد که شامل یک بسته OLED Switch با طراحی Super Smash Bros. Ultimate، یک Super Mario Party با دسته کنترلر Red & Blue Joy-Con و تخفیف های نرم‌افزاری مختلف می‌شود. خرده فروشی آمریکایی والمارت (Walmart) نیز اولین رویداد از دو رویداد «جمعه سیاه» را که برای این ماه برنامه‌ریزی شده بود، آغاز کرده است.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari