به گزارش پرشین خودرو، در تکامل سریع صنعت خودروسازی جهان به سمت برقی‌سازی، فونیکس به‌ عنوان یکی از نام‌های حاضر در نمایشگاه تحول صنعت خودرو به طور پیوسته در راستای تحول و ارائه فناوری هیبریدی نوآورانه در تکاپوست.

این برند در نمایشگاه مورد اشاره قصد دارد تعهد خود را به برتری در فناوری پلاگین-هیبرید با شعار «ترسیم زندگی بدون مرز» به نمایش بگذارد.

فونیکس در نمایشگاه


پیشگام در فناوری PHEV
آنچه در ماه‌های گذشته تحت شعار «جریان سبز فونیکس» متولد شد، کاوشی عمیق در قلمرو فناوری پلاگین-هیبرید بود و یک معماری جامع شامل موتورهای احتراق داخلی (ICE)، خودروهای پلاگین-هیبرید (PHEV) و وسایل نقلیه تمام الکتریکی (BEV) ایجاد کرده است.

رهبری فونیکس در فناوری PHEV توسط تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید، برخاسته از ترکیبی قدرتمند از موتور بنزینی و موتورهای برقی، عمر باتری طولانی‌تر، شتاب خیره‌کننده در کنار آرامشی بی‌نظیر است.

تیگو ۸ پرو e پلاس، شاهکاری در مهندسی

در واکنش به دگرگونی شتاب‌دهنده برقی شدن در سراسر جهان، فونیکس با کاوش در فناوری پلاگین-هیبرید، به طور فعال برای ترسیم آینده می‌کوشد.

فناوری PHEV فونیکس به عنوان نمادی از نوآوری است که ساختار هیبریدی پیچیده را با هوش پیشرفته ترکیب کرده و تجربه رانندگی کارآمد، سبز و هوشمند را ارائه می‌دهد.

تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید به عنوان مظهر این تعهد و راه حلی فوق العاده قوی برای سفرهای سبز ارائه می دهد. فونیکس در جایگاه تجسم فناوری، چهار مزیت اصلی را معرفی می کند: ۳ موتور، ۳ دنده، ۹ حالت و ۱۱ سرعت.

فونیکس در نمایشگاه


عمر باتری فوق العاده
تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید، مجهز به یک بسته باتری لیتیومی سه تایی هیبریدی خاص، با قدرت ۱۹.۲۷ کیلووات ساعت است که وزن سبک، چگالی انرژی بالا و حداقل استهلاک باتری را می دهد.

همراه با فن‌آوری پیشرفته یکپارچه‌سازی باتری و کنترل الکترونیکی هوشمند بوش IPB، به برد الکتریکی خالص تا ۷۵ کیلومتر دست می‌یابد که ایمنی رانندگی جامع را در همه حالات تضمین می‌کند.
کیفیت بالا و شارژ هوشمند

تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید، که متعهد به کاهش نگرانی‌ها بابت میزان باقیمانده از بنزین است، از شارژ برنامه ریزی شده و عملکردهای هوشمند شارژ نیرو بهره می‌برد. با فن‌آوری‌های اصلی مانند حفظ انرژی هوشمند، پر کردن نیرو، و ترمز کنترل‌شده الکترونیکی، نظارت هوشمند، شارژ مجدد به موقع و عمر باتری خودرو را افزایش می‌دهد.

تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید، چشم انداز آینده فونیکس

همزمان با آغاز عصر خودروهای الکتریکی، فونیکس با اتکا به سال‌ها تحقیق در فناوری، به عنوان یک نام پیشرو در صنعت ایستاده است.

تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید، که نشان‌دهنده اوج فناوری PHEV است، نه تنها از نظر قدرت و عمر باتری برتر است، بلکه از نظر ظاهر، فناوری، ایمنی و راحتی نیز بسته‌ای فوق‌العاده را ارائه می‌کند.

تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید نیز، محصول دیگری از شاخه NEV است که فونیکس، پیش‌نمایشی از آن را در نمایشگاه تحول صنعت خودرو ارائه کرده و نوید رونمایی از آن را در ادامه روند محصولات سازگار با محیط زیست خود داده است.  

همچنین تیگو ۸ پرو مکس، فونیکس اف‌ایکس و آریزو ۶ جی‌تی از محصولات فونیکس در بخش موتورهای درون‌سوز بودند که در ادامه روند نمایشگاه، بیشتر در مورد آنها خواهید خواند.

source

توسط