مک والترز (Mac Walters)، نویسنده ارشد سری Mass Effect، به همراه چندین توسعه‌دهنده کهنه‌کار صنعت بازی قصد دارند با استودیوی Worlds Untold آیپی‌های جدیدی را خلق کنند که اولین پروژه آن‌ها یک عنوان اکشن ماجراجویی در آینده نزدیک است.

نویسنده ارشد Mass Effect پس از ترک استودیوی بایوور (Bioware) در ژانویه ۲۰۲۳، اخیراً با همکاری نت‌ایز گیمز (NetEase Games) یک استودیوی جدید در شهر ونکوور کشور کانادا به نام Worlds Untold را تاسیس کرده است. طبق بیانیه‌ی منتشر شده، هدف این استودیو خلق آیپی‌های «عمیق و امکان‌پذیر» است که نمی‌توانند در یک بازی یا حتی یک رسانه واحد وجود داشته باشند.

مک والترز که آخرین پروژه‌ی وی Mass Effect: Legendary Edition بوده است، در خصوص تاسیس استودیوی جدید خود اظهار داشت:

ما در حال خلق داستان‌های باورنکردنی و معنی‌داری هستیم که معتقدیم به بهترین وجه از طریق بازی روایت و تجربه می‌شوند. ما با ساختن دنیاهایی شروع می‌کنیم که همه ما آرزوی کشف آن‌ها را داریم و سپس بازیکن را در نقش اصلی فراموش نشدنی ترین ماجراها قرار می دهیم. تیم NetEase Games دیدگاه و اشتیاق ما را برای استفاده از فناوری پیشرفته برای خلق بهترین بازی‌های جدید ممکن به اشتراک می‌گذارد. حمایت و آزادی خلاقانه تیم‌های آن‌ها به ما اجازه می‌دهد تا به این چشم‌انداز دست پیدا کنیم.

سیمون ژو (Simon Zhu)، رئیس بخش سرمایه‌گذاری‌ و مشارکت‌های جهانی NetEase Games می‌گوید:

این شرکت اعتقاد دارد که سازندگان را قادر می‌سازد تا خارج از چارچوب فکر کنند و به اجرای ایده‌های خود به بهترین شکل ممکن کمک کنند. Worlds Untold در حال ساخت تیمی متشکل از افراد بسیار با تجربه است تا دنیاهای جدید و بازی‌های اکشن ماجراجویی را برای همگان توسعه دهند و ما از دیدن آنچه مک والترز و تیم آن تولید می‌کنند، هیجان‌زده هستیم.

اولین پروژه استودیوی Worlds Untold یک بازی اکشن ماجراجویی با مضمونی در آینده نزدیک در دنیایی مملو از رمز و راز و اکتشاف است. برخی از اعضای این استودیو سابقه‌ی کار روی عناوینی همچون Halo، Metal Gear Solid، Dragon Age، The Sims، Anthem، Mass Effect Andromeda و Assassin’s Creed Black Flag را در کارنامه‌ی خود دارند.

این استودیوی کانادایی یکی از چندین استودیویی محسوب می‌شود که توسط کمپانی چینی NetEase تاسیس و خریداری شده است. از دیگر استودیوهایی که توسط این غول فناوری چینی خریداری شده‌اند می‌توان به Quantic Dream، Anchor Point، Skybox Labs، Nagoshi و Grasshopper Manufacture اشاره کرد.


منبع: Gamingbolt

source

توسط funkhabari