امسال نیز مانند سالیان گذشته، نمایشگاه CES 2024 شاهد نوآوری‌ها و محصولات جدیدی در حوزه‌های مختلف بوده است. به گفته مسئولان این نمایشگاه، CES2024 به عنوان تاثیرگذارترین رویداد فناوری جهان که نهم تا دوازدهم ژانویه در لاس وگاس برگزار می‌شود، بیش از ۳۰۰۰ درخواست مشارکت ثبت شده است که به نسبت به سال های گذشته رکوردی جدید به شمار می آید.

نمایشگاه CES 2024

برنامه جوایز نوآوری CES که بخشی هیجان انگیز از این نمایشگاه است، از بین ۲۹ دسته بندی مختلف برترین محصولات طراحی شده به لحاظ طراحی و مهندسی، عملکرد و زیبایی شناسی را انتخاب و نشان «نوآوری برتر» را به آن اختصاص می‌دهند.

مادربرد MSI MEG Z790 ACE MAX

در این رقابت تنگاتنگ، MSI به عنوان یکی از برترین برندهای پیشرو در حوزه سخت افزار و نوآوری، برنده جایزه «نوآوری برتر» برای ۴ محصول خود در حوزه های مختلف گیمینگ و ورزش‌های الکترونیکی، سخت افزار، قطعات کامپیوتری و لوازم جانبی شده است. البته تعداد جوایز ۶ عدد عنوان شده است که دو محصول که موفق به دریافت جایزه شده‌اند، در تاریخ ۷ ژانویه معرفی خواهند شد.

واتر کولر سری MSI MAG CORELIQUID E360

به نقل از مدیر بازاریابی MSI ، سام چرن:

” ما مفتخریم که MSI بار دیگر توانست در نمایشگاه CES 2024 جوایز حوزه نوآوری را کسب کند. MSI تنها یک شرکت پیشرو در حوزه سخت افزار و تجهیزات پیشرفته کامپیوتری نیست، بلکه نوآوری و موفقیت با این برند عجین شده است. ما امسال محصولات خود را با استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی تولید کردیم تا عملکرد و زیبایی شناسی را به حداکثر برسانیم و همانطور که همیشه می گوییم، تجربه متفاوتی برای کاربرانمان ایجاد کنیم.”

مانیتور گیمینگ MPG 491CQP QD-OLED

محصولات MSI که موفق به کسب جایزه «برترین نوآوری» شده‌اند، عبارتند از:

  • مادربورد MEG Z790 ACE MAX در دسته « سخت افزار و قطعات کامپیوتری»
  • خنک کننده های سری MAG CORELIQUID E در دسته « سخت افزار و قطعات کامپیوتری»
  • مانیتور گیمینگ MPG 491CQP QD-OLED در دو دسته مختلف « بازی و ورزش‌های الکترونیکی» و «لوازم جانبی کامپیوتر»

محصولات برنده جوایز نوآوری CES 2024 از طریق لینک CES.tech/innovation قابل مشاهده هستند. سایر محصولات برنده این جایزه نیز به زودی در ماه ژانویه اعلام خواهند شد. همچنین بسیاری از کمپانی‌ها، محصولات برنده خود را در نمایشگاه CES 2024 به نمایش خواهند گذاشت.

source

توسط funkhabari