استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، سازنده بازی‌های Call of Duty، اخیراً از افتتاح یک دفتر جدید در شهر آستین ایالت تگزاس آمریکا خبر داده است.

شعبه‌ی جدید Infinity Ward که روی فرنچایز Call of Duty کار خواهد کرد، برای چندین شغل از جمله رابط کاربری (UI) و طراحی نیرو استخدام می‌کند. این توسعه‌دهنده پیش‌تر در اوایل سال جاری میلادی یک دفتر جدید را در کشور اسپانیا افتتاح کرده بود.

در آگهی تبلیغاتی جدید Infinity Ward آمده است:

اینفینیتی وارد یک استودیوی کاملاً جدید در شهر آستین ایالت تگزاس افتتاح کرده است. این استودیو بر روی خلق تجربیات جدید و نوآورانه برای فرنچایز Call of Duty کار خواهد کرد و فناوری پیشرفته‌ای را برای تقویت آن‌ها ایجاد می‌نماید.

استودیوی ما محیطی امن، قابل اعتماد و توانمند برای رها کردن خلاقیت شما و کمک به ایجاد شرایط خارق‌العاده فراهم می‌کند.

Infinity Ward در سال ۲۰۰۲ تاسیس شد و یکی از استودیوهای اصلی سازنده‌ی سری Call of Duty به شمار می‌آید. دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا واقع است و در عین حال، دفاتری در کشورهای لهستان، مکزیک و اسپانیا نیز دارد. شعبه‌ی تگزاس این استودیو توسط ریکارد لینده (Riccard Linde)، مدیر هنر و فناوری اینفینیتی وارد هدایت می‌شود و با دیجیتال لجندز (Digital Legends)، سازنده‌ی Warzone Mobile همکاری می‌کند.

ریکارد لینده در خصوص تاسیس شعبه تگزاس اینفینیتی وارد می‌گوید:

ما در حال ساختن این تیم جدید هستیم که از استعدادهای باورنکردنی در اسپانیا بهره می‌برد تا منحصراً بر خلق هنر پیشرو و با کیفیت نسل بعدی برای این فرنچایز تمرکز کند.


منبع: Videogameschronicle

source

توسط funkhabari