تصویر جدید و هیجان‌انگیزی از فیلم مورد انتظار The Fall Guy منتشر شده که رایان گاسلینگ را در شرایطی مرگ‌آور نمایش می‌دهد.

رایان گاسلینگ بازیگر ۴۳ ساله در طی سال‌های اخیر به ستاره پرمشغله هالیوود بدل گشته و فیلم‌های اکشن ناب و هیجان‌انگیزی را به ارمغان آورده است. تازه‌ترین پروژه سینمایی وی نیز در همکاری با امیلی بلانت در فیلم The Fall Guy (مرد ساده‌لوح) به کارگردانی دیوید لیچ رقم خورده است که در اصل بازسازی سریالی به همین نام با هنرنمایی لی میجرز می‌باشد که در دهه ۱۹۸۰ میلادی حسابی سر و صدا به راه انداخته بود.

این فیلم حول محور بدلکار آس و پاسی جریان دارد که مدت‌هاست شهرت و محبوبیت گذشته خود را از دست داده و عملاً شغلی به وی پیشنهاد نمی‌شود. با این حال ناپدید شدن ستاره مشهور سینما که ایفای نقش آن را آرون تیلور-جانسون بر عهده دارد سبب می‌شود تا این بدلکار کهنه‌کار باری دیگر وارد میدان شده و برای پیدا کردن بازیگر نام برده شده، با وقایع دیوانه‌وار و مرگ‌باری دست و پنجه نرم کند.

در تصویر جدیدی که از این فیلم مورد انتظار منتشر شده نیز می‌توانیم شاهد صحنه‌ای باشیم که رایان گاسلینگ چیزی تا مرگ حتمی فاصله ندارد. تصویری که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

فیلم The Fall Guy برای اکران در تاریخ ۳ مه ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari