کمپانی نتفلیکس مجموعه تلویزیونی آنتالوژی و بریتانیایی Black Mirror را برای فصل هفتم تمدید کرده است.

سرویس استریم نتفلیکس میزبان پخش انواع و اقسام سریال‌های تلویزیونی برای مخاطبین بین‌المللی خود می‌باشد که یکی از پرطرفدارترین آن‌ها مجموعه تلویزیونی آنتالوژی و علمی تخیلی Black Mirror (آینه سیاه) نام دارد که تاکنون ۶ فصل جذاب و تماشایی را پشت سر گذاشته و وقایعی هیجان‌انگیز را برای مخاطبینش به ارمغان آورده است. اثری که فصل ششم آن با جنجال و سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بود؛ زیرا پس از محبوبیت ایده “هوش مصنوعی” اعلام شد که داستان یکی از قسمت‌های آن بدین وسیله تمام و کمال به نگارش درآمده است.

این سریال که پیشتر و در سال ۲۰۱۶ شبکه خود را تغییر داد و پس از وقفه‌ای پرحاشیه به سرویس نتفلیکس انتقال پیدا کرد، با تعداد بینندگان قابل توجهی روبرو گشته و همیشه جزو ۱۰ سریال پربیننده بیش از ۹۲ کشور در سراسر جهان بوده است. پس از غیبتی ۴ ساله اوایل امسال شاهد پخش فصل ششم Black Mirror با حضور بازیگرانی نظیر آرون پال، ززی بیتز، سلما هایک، کیت مارا و جاش هارتنت که با استقبال شگفت‌انگیزی از سوی بینندگان مواجه شد.

استقبالی که باعث شد تا امروز کمپانی نتفلیکس به صورت رسمی این مجموعه تلویزیونی را برای فصل هفتم تمدید نماید تا خیال طرفدارانش آسوده شده و نگران توقیف پخش آن نباشند. با توجه به این که اعتصابات نویسندگان سبب شده بود تا نتفلیکس از ایده هوش مصنوعی برای نگارش یکی از قسمت‌های فصل ششم استفاده نماید، این نگرانی ایجاد شده که در فصل هفتم شاهد گسترش مقوله هوش مصنوعی باشیم.

باید صبر کرد و دید که نتفلیکس چه برنامه‌هایی برای فصل هفتم Black Mirror داشته و چه تصمیماتی را برای نگارش فیلم‌نامه آن اتخاذ خواهد کرد.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari