کریستوفر نولان به تازگی نسبت به شایعات مربوط به ساخت فیلم جدید جیمز باند به کارگردانی او واکنش نشان داده است.

کریستوفر نولان از جمله فیلمسازان برجسته و بااستعداد به شمار می‌رود که اخیرا فیلم Oppenheimer را به روی پرده سینماها آورده بود، فیلمی که داستان زندگی رابرت جی اوپنهایمر با بازی کیلین مورفی را به نمایش در آورده بود.

از آن زمان نیز شایعاتی شکل گرفته که کریستوفر نولان قصد دارد برای فیلم بعدی خودش به سراغ کارگردانی فیلم جدیدی از فرنچایز «جیمز باند» برود و همین نیز سبب شده تا این فیلمساز در مصاحبه تازه خودش نسبت به این شایعات واکنش نشان بدهد و پاسخی بدهد که مطمئنا برای طرفداران خوشایند نیست.

کمپانی ام‌جی‌ام در حال توسعه فیلم جدید جیمز باند است ولی هنوز بازیگر جدیدی برای ایفای نقش اصلی آن انتخاب نشده و کارگردان این اثر سینمایی نیز مشخص نشده است. کریستوفر نولان نیز اظهار داشته که او قرار نیست سکان کارگردانی این فیلم را در دست داشته باشد.

کارگردان‌هایی که هرگز فیلم بد نساختند
کریستوفر نولان

کریستوفر نولان در پاسخ به این شایعات که او قرار است فیلم بعدی جیمز باند را کارگردانی کند، گفته:

نه، متأسفانه نه. این شایعات واقعیت ندارند اما من واقعا خوشحال هستم که اعتصابات به پایان رسیده و ما می‌توانیم دوباره مشغول به کار شویم.

با اینکه کریستوفر نولان قبلا از علاقه‌اش به فیلم‌های جیمز باند گفته ولی به نظر می‌رسد که او سکان کارگردانی فیلم بعدی این فرنچایز را در دست نخواهد داشت. با این حال، آینده قطعی نیست و ممکن است طور دیگری رقم بخورد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari