با پخش تریلر The Last of Us Part 2 Remastered، جزئیات جدیدی از بخش روگ‌لایک این بازی، یعنی No Return، منتشر شده است.

در پروفایل لینکدین کالین فریمن (Colin Freeman)، از پشتیبانان و تست کننده‌های کیفیت محتوای استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog)، جزئیات جدیدی از حالت No Return این بازی منتشر شده است. به نظر در این بخش، ۱۲ مرحله‌ی مختلف وجود دارد که براساس مناطق subway region ،Jackson و WLF outpost در کنار دیگر مکان‌های مرتبط با بخش داستانی بازی، طراحی شده‌اند.

همچنین، در تریلر منتشر شده از The Last of Us Part 2 Remastered متوجه شدیم که می‌توان این بخش از بازی را با کاراکترهایی مانند Tommy ،Dina Jesse ،Lev ،Mel و …. قابل آزادسازی، بازی کرد.

جدا از بخش No Return، ویژگی‌های جدید دیگری نیز به The Last of Us Part 2 Remastered اضافه شده است. در کنار قابلیت‌های جدید برای معلولین، گرافیک بهبود یافته‌، پشتیبانی از کنترلر Dualsense و سرعت بارگذاری بیشتر، بخش‌هایی مانند نواختن آزادانه گیتار، Lost Levels و صحبت‌های کارگردان بازی نیز در این نسخه قرار خواهند داشت. همچنین اسکین‌های جدیدی برای دو شخصیت الی (Ellie) و ابی (Abby) در دسترس خواهد بود.

داستان Last of Us Part II حدودا ۵ سال بعد از وقایع نسخه‌ی اول جریان دارد و داستان دو شخصیت الی و روایت انقام جویانه او و شخصیت جدید ابی، سربازی که بین عقاید نظامی/فرقه‌ای خود گیر افتاده است را روایت می‌کند.

source

توسط funkhabari