شرکت کرمان موتور طرح فروش اقساطی KMCT8 ویژه آذر ماه را اعلام کرد. در این طرح فروش شما می‌توانید با ارائه پیش پرداخت نسبت به خرید اقساطی KMC T8 اقدام کنید.

بعد از اینکه کرمان موتور، خودروهایی مثل شاسی بلندهای جک S و سدان‌های سری J را در ایران عرضه کرد، از سال ۹۹ شروع به مونتاژ محصولات جدید جک کرد و به دلیل تحریم‌ها مجبور شد تا خودروهای جدید را با برند KMC به بازار داخلی بفرستد. یکی از این خودروها وانت بزرگ جک T8 است که در ایران با اسم KMC T8 به فروش می‌رسد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


طرح فروش اقساطی KMCT8 در آذر ماه اعلام شد

قیمت KMCT8 که از سوی کرمان موتور معادل یک میلیارد و 650 میلیون تومان اعلام شده بود؛ در طرح فروش اقساطی KMCT8 که شامل دو بخش با پیش‌پرداخت و اقساط متفاوت می شود اما  مشتریان می‌توانند هم‌اکنون این خودرو را با پرداخت کامل بهای آن، به‌صورت نقدی خریداری کنند.

در این طرح فروش اقساطی KMCT8 که همزمان با بخشنامه فروش اقساطی جک J4 اعلام شده شما می‌توانید با ارائه پیش‌پرداخت 550 میلیون تومانی (33 درصد) یا 700 میلیون تومانی (42 درصد)، نسبت به خرید اقساطی KMC T8 اقدام کنید. سند خودرو در حالت خرید نقدی آزاد است، و در صورت خرید اقساطی، سند خودرو تا پایان مدت اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

مبلغ اقساط
طرح فروش اقساطی KMCT8 در آذر ماه

در حالت خرید اقساطی، خودروها با بیمه بدنه در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت و مبلغ بیمه بدنه به قیمت خودرو اضافه می شود. تاریخ اولین چک اقساط شرایط فروش KMC T8 نیز 25 اسفندماه 1402 خواهد بودو موعد تحویلش 45 روز کاری اعلام شده است.

این خودرو طراحی ظاهری جذابی دارد. به جز قسمت جلو که به واسطه جلوپنجره بزرگ کرومی حالتی خشن و تهاجمی به سبک برخی محصولات چینی پیدا کرده است، در دیگر قسمت‌ها از طراحی پخته و جذابی بهره می‌برد‌.

در طرح فروش اقساطی کی ام سی تی هشت آذر 1402 رنگ های سفید، مشکی،میکا، قرمز و آبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد در حال حاضر قیمت این خودرو در بازار آزاد یک میلیارد و سیصد و هفده میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

بیشتر بخوانید: 

 

source

توسط