سریال پیش درآمد و مورد انتظار Berlin پوستر جدیدی دریافت کرده که شخصیت‌های جدید این مجموعه تلویزیونی را در کنار برلین به ما نشان می‌دهد.

مجموعه تلویزیونی Money Heist (سرقت پول) یکی از پربیننده‌ترین ساخته‌های تاریخ کمپانی نتفلیکس در ژانر درام و سرقت محسوب می‌شود که ۵ فصل تماشایی را پشت سر گذاشت و به حدی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت که نه تنها نسخه کره‌ای از آن تولید و پخش شده، بلکه پیش درآمدی حول محور یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این سریال به نام برلین/آندرس د فونویوزا با هنرنمایی پدرو آلونسو نیز تدارک دیده شده است.

همانطور که انتظار می‌رود سریال Berlin وقایعی پیش از مجموعه تلویزیونی Money Heist را به تصویر می‌کشد. زمانی که برلین تیمی متشکل از سارقین جدیدی را برای خود دست و پا کرده تا به سراغ یکی از دشمنان قدیمی خود رفته و سرقت پر سر و صدا و بزرگی را در شهر پاریس کشور فرانسه رقم بزند.

حال نیز پوستر جدیدی از این سریال منتشر شده که در اینجا می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

با توجه به این که زمان چندانی به پخش این پیش درآمد باقی نمانده که میزبان حضور یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های Money Heist می‌باشد اما تاکنون شاهد تبلیغات نه چندان جالب توجهی حول محور آن بوده‌ایم. انتظار می‌رود که از هفته آینده کمپانی نتفلیکس با انتظار تریلری جدید تبلیغات بزرگی را حول محور پروژه مورد انتظار خود تدارک دیده تا مخاطبین را برای دزدی و سرقت‌های جدید آمده نماید.

پخش فصل نخست سریال Berlin در تاریخ ۲۹ دسامبر (۸ دی) از طریق سرویس استریم نتفلیکس آغاز خواهد شد.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari