سرانجام Halo Infinite توانست از بازی‌ استودیوی خالقش سبقت بگیرد و در جدول، بالاتر از آن قرار گیرد.

Halo Infinite موفق شده است تا در لیست رسمی مرتبط با بیشترین پلیرهای بازی‌های ایکس باکس از بازی شوتر لوتر Destiny 2 که توسط سازنده‌ اسبق سری Halo ساخته شده است، گذر کند. اکنون Halo Infinite در رتبه‌ی ۱۶ و Destiny 2 در رتبه‌ی ۱۷ قرار دارد. این اولین باری است که بعد از تاسیس استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries)، چنین اتفاقی می‌افتد و خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران سری Halo محسوب می‌شود.

این اتفاق پس از عرضه‌ی فصل پنجم بازی Halo:Infinite با نام Reckoning رخ داده است. در این به روزرسانی، نقشه‌ها و ابزارآلات جدیدی به بازی اضافه شد و حالت بازی Extraction که در Halo 4 از محبوب‌ترین‌های آن محسوب می‌شد، به این بازی بازگشت. همچنین اگر به رنک Hero در این بازی دست پیدا کنید، زره مخصوص Master Chief به شما تعلق خواهد گرفت.

همچنین لازم به ذکر است که در حال حاضر Destiny 2 در موقعیت بدی قرار دارد. پلیرهای این بازی به کمترین حالت خود در تمام زمان‌ها رسیده و در آخرین آپدیت بازی، مشکلات زیادی در بخش‌های اساسی بازی پدیدار شده است.

با اینکه اوضاع Halo Infinite پس از دو سال عرضه آنچنان خوب و درخشنده نبود اما باز هم خوشحال کننده است تا ببینیم بعد از این همه مدت، توانسته است واکنش‌های خوبی را از سمت پلیرها دریافت کند.

بخش چند نفره‌ی بازی Halo Infinite هم اکنون به صورت رایگان برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

source

توسط funkhabari