استودیوی راکستدی (Rocksteady) پس از انتشار تریلرهایی از شخصیت‌های هارلی کویین و کینگ شارک در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، به‌تازگی تریلر معرفی شخصیت Captain Boomerang را منتشر کرده است.

جرج هارکنس (George Harkness) ملقب به Captain Boomerang می‌تواند بومرنگ‌های خود را به سمت دشمنان پرتاب کند، اما به لطف ورود به تالار عدالت (Hall of Justice)، می‌تواند از Gauntlet Speed Force برای نابودی دشمنان استفاده نماید. از دیگر مهارت‌های این شخصیت می‌توان به سرعت بالا و غیرقابل پیش بینی بودن اشاره کرد.

تریلر معرفی شخصیت Captain Boomerang در قسمت زیر قابل مشاهده است.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ (۲ فوریه ۲۰۲۴) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه‌ی Deluxe را پیش‌خرید نمایند، می‌توانند ۷۲ ساعت زودتر از تاریخ عرضه‌ی رسمی به بازی دسترسی خواهند داشت. این نسخه بر خلاف نسخه‌ی استاندارد که ۷۰ دلار قیمت دارد، با قیمت ۱۰۰ دلار فروخته می‌شود و دارای چندین آیتم تزئینی است. همچنین تایید شده است نسخه‌ی آلفای محدود این عنوان از تاریخ ۳۰ نوامبر الی ۴ دسامبر (۹ الی ۱۲ آذر) در دسترس قرار خواهد گرفت.

source

توسط funkhabari