بازی Red Dead Redemption 2 به لطف تخفیفات ویژه جمعه سیاه (Black Friday)، رکورد تعداد بازیکنان همزمان خود را از زمان انتشار بر روی PC شکست و به بیش از ۷۷ هزار پلیر همزمان دست یافت.

Red Dead Redemption 2 از زمان انتشار اصلی خود در سال ۲۰۱۸ موفقیت‌های بسیاری را کسب نموده و با فروش مداوم چشمگیر در سال‌های بعد، اخیراً به مجموع فروش ۵۷ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان دست یافته است. در همین حال، این اثر جهان باز رکورد جدیدی را در استیم نیز به ثبت رسانده است.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر با تخفیف قابل توجه ۶۷ درصدی در استیم فروخته می شود و این تخفیف موجب افزایش قابل توجه شمار بازیکنان همزمان آن گردیده است. طبق داده‌های منتشر شده توسط استیم SteamDB، این بازی در طول آخر هفته به آمار ۷۷،۶۵۵ بازیکن همزمان رسیده و تاکنون بیشترین آمار تعداد بازیکن همزمان برای این عنوان از زمان عرضه برای رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۹ به دست آمده است. در هنگام نگارش این مطلب، بازی مذکور توسط ۳۷،۷۵۴ پلیر تجربه می‌شود.

Red Dead Redemption 2 در حال حاضر بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است. از سوی دیگر، شرکت راکستار (Rockstar) قصد دارد در اوایل دسامبر امسال از بازی بعدی GTA رونمایی کند.

source

توسط funkhabari