اکنون جیلی هائویو L مدل 2024 با جلوپنجره بزرگ با اجزای عمودی، اشکال چند ضلعی در دو طرف سپر، جزئیات جدید چراغ‌های جلو و نوار اتصال بین چراغ‌های عقب، رونمایی شده است.

طول و فاصله بین محورهای جیلی هائویو L به ترتیب 4.86 و 2.825 متر اعلام شده تا این خودرو در جایگاه طویل­‌ترین محصول برند چینی قرار بگیرد.

مهم‌ترین تحولات در کابین جیلی هائویو L اتفاق افتاده، چراکه سایز نمایشگر لمسی از 12.3 به 14.6 اینچ افزایش یافته است. این قطعه در تریم پایه هم نصب خواهد شد. روکش چرمی کابین را علاوه بر رنگ مشکی، می­‌توان با رنگ قرمز Danxia هم سفارش داد که البته بیشتر به قهوه‌­ای شباهت دارد.

معرفی جیلی هائویو 2024

همچون گذشته، این خودروی هفت نفره را می­‌توان در سه تریم سفارش داد. در تریم پایه، چراغ‌های ماتریسی، رینگهای 19 اینچ، تهویه دومنطقه‌­ای، کیسه هوای جلو و جانبی، دوربین عقب و کروزکنترل نصب می­‌شود.

در تریم میانی از جیلی هائویو L، موارد بیشتری شامل سقف پانوراما، کیسه هوای پرده­ای و دوربین 360 درجه هم به امکانات اضافه خواهد شد. در کامل‌ترین تریم، گرمکن و تهویه صندلی‌های ردیف جلو، کروز کنترل تطبیق‌­پذیر، دستیار حرکت بین خطوط و پایش نقطه کور نیز پیش­‌بینی شده است.

source

توسط