دن هاوسر (Dan Houser)، یکی از بنیان‌گذاران راکستار گیمز (Rockstar Games)، برای ثبت دو نام تجاری جدید تحت استودیوی بازی‌سازی Absurd Ventures اقدام کرده است.

اولین‌بار توسط کاربر انجمن GTA deadasdisco مشاهده شد که دو نام تجاری مذکور دارای نام‌های “AMERICAN CAPER” و “A BETTER PARADISE” هستند. هر دو نام تجاری مورد بحث در تاریخ ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ (۶ مرداد ۱۴۰۲) ثبت شده‌اند. دن هاوسر در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۱۳۹۸) راکستار گیمز را به دلایل نامعلومی ترک کرد و بعداً در فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ۱۳۹۹) دو شرکت جدید را تأسیس نمود: Absurd Ventures LLC و Absurd Ventures in Games LLC.

در اواسط سال ۲۰۲۳، هاوسر از فعالیت Absurd Ventures خبر داد و اعلام کرد که این شرکت «در حال ساخت جهان‌های روایی، خلق شخصیت‌ها و نوشتن داستان برای ژانرهای مختلف، بدون توجه به رسانه، برای تولید لایو اکشن و انیمیشن؛ بازی‌های ویدیویی و دیگر محتوای تعاملی؛ کتاب‌ها، رمان‌های گرافیکی و پادکست‌های نوشته شده است». در مصاحبه‌ای با Variety در اوایل این ماه، رئیس عملیاتی استودیوی Absurd Ventures گفت:

طی هفته‌های پیش رو خبرهای بیشتری در مورد پروژه‌هایی که هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید و تولید قرار دارند، خواهیم داشت.

از زمان مصاحبه مذکور، Absurd Ventures هنوز هیچ خبری از بازی‌های خود ارائه نکرده و همین موضوع نیز منجر به ایجاد گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه ممکن است نوعی رونمایی در مراسم The Game Awards امسال (۷ دسامبر – ۱۶ آذر) صورت گیرد، شد. در ۸ نوامبر سال ۲۰۲۳ (۱۷ آبان ۱۴۰۲)، راکستار گیمز همچنین اعلام کرد که تریلر رسمی Grand Theft Auto 6 را در اوایل ماه دسامبر (۱۰ تا ۲۰ آذر ماه) منتشر خواهد نمود.


فکر می کنید دن هاوسر و Absurd Ventures در حال حاضر روی چه چیزی کار می‌کنند؟ در قسمت نظرات ما را آگاه کنید.

source

توسط funkhabari