به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری را برای سریال Berlin پیش‌درآمد سریال Money Heist منتشر کرده است.

سریال «مانی هایست» اثری اسپانیایی به شمار می‌رود که به هنگام پخشش روی سرویس آنلاین نتفلیکس توانست به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کند و حالا نیز سازندگان آن قصد گسترش آن را دارد و در اولین گام نیز پیش‌درآمدی برای آن حول محور یکی از کاراکترها ساخته‌اند.

این سریال تازه نیز «برلین» نام دارد و داستان شخصیت آندرس د فونولوسا با بازی پدرو آلونسو را روایت می‌کند که بیشتر با نام برلین شناخته می‌شود و برادر پروفسور در سریال «مانی هایست» است. با اینکه طرفداران اندکی از داستان برلین را در سریال اصلی شاهد بودند اما این سریال تازه قرار است داستانی متفاوت را بازگو کند.

سریال «برلین» داستان تلاش برلین و گروهش برای سرقت از بزرگترین و معتبرترین حراجی در شهر پاریس را به نمایش در می‌آورد. گروه او نیز شامل کیلا با بازی میشل جنر، کامرون با بازی بگونا وارگاس، دیمین با بازی تریستن اولوآ، بروس با بازی جوئل سانچز و روی با بازی جولیا پینا است. دو کارآگاه به نام‌های آلیشیا سیرا با بازی نجوا نیمری و راکل موریلو با بازی ایتزیار ایتونو نیز وظیفه دارند تا جلوی این سرقت را بگیرند. از لینک زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

سریال «برلین» قبل از جریانات سریال «مانی هایست» جریان دارد و به همین خاطر نیز خبری از ماسک‌های مشهور نخواهد بود. علاوه بر این، بر خلاف سریال اصلی، برلین در این سریال چندان درمانده و ناامید نیست و هنوز بیماری مرگبارش گریبان‌گیر وی نشده است. او به دنبال آن است تا این سرقت را انجام بدهد و برنامه‌ریزی بسیار دقیقی نیز برای آن انجام داده و برای عملی کردنش نیز دست به هر کاری می‌زند.

سریال «برلین» در تاریخ ۲۹ دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۸ دی ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

منبع: collider

source

توسط funkhabari