سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تایید کرده است که نزدیک به ۳۳۰ توسعه‌دهنده در حال کار بر روی عنوان بعدی The Witcher هستند که با کد پولاریس (Polaris) شناخته می‌شود.

این شرکت در روز سه‌شنبه به‌عنوان بخشی از نتایج مالی سه‌ماهه خود، به‌روزرسانی‌هایی را درباره اندازه تیم‌های توسعه‌دهنده‌اش در پروژه‌های جاری ارائه کرد. آدام کیسینسکی (Adam Kiciński)، مدیرعامل سی‌دی پراجکت رد، در کنفرانس درآمد سه‌ماهه سوم این شرکت در روز سه‌شنبه گفت:

تیم [Polaris] به طور پیوسته در حال رشد بوده و در پایان ماه گذشته به تقریباً ۳۳۰ توسعه‌دهنده رسیده است. همچنین انتظار می‌رود تا اواسط سال آینده به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش یابد.

این بدان معناست که تیم Polaris اکنون بزرگترین تیم توسعه‌دهنده در استودیوی سی‌دی پراجکت رد محسوب می‌شود و از Cyberpunk 2077 که در پایان ماه جولای حدود ۳۰۰ نفر توسعه‌دهنده داشت، پیشی گرفته است.

تا پایان ماه اکتبر، ۲۲۰ توسعه‌دهنده روی پروژه‌های Cyberpunk 2027 کار می‌کردند، از جمله بازی پایه، الحاقیه Phantom Liberty و نسخه Ultimate Edition. کیسینسکی همچنین اظهار داشت:

تقریباً ۷۰۰ توسعه‌دهنده در سی‌دی پراجکت رد و The Molasses Flood (استودیوی آمریکایی سازنده Flame in the Flood) مشغول به کار هستند.

استودیوی The Molasses Flood در سال ۲۰۲۱ توسط سی‌دی پراجکت رد خریداری شد و در حال حاضر روی یک اسپین‌-آف از فرنچایز The Witcher با اسم رمز Project Sirius کار می‌کند.

تقریباً 330 نفر روی بازی بعدی The Witcher کار می‌کنند.

سی‌دی پراجکت رد همچنین امروز یک به‌روزرسانی در رابطه با آمار فروش Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ارائه کرد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari