با توجه به تأکید مایکروسافت بر توجه هواداران به مراسم The Game Awards، بسیاری بر این باور هستند که تریلر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر خواهد شد.

در میان انحصاری‌هایی که عرضه آن‌ها برای Xbox Series X/S تأیید شده‌ است، هیچکدام مانند Senua’s Saga: Hellblade 2 نگاه‌ها را به خود جلب نکرده‌اند و به نظر می‌رسد که استودیوی Ninja Theory یک بار دیگر در حال آماده شدن برای تصاحب تیتر اول اخبار با یک اثر ویژه است.

Senua’s Saga: Hellblade 2 اخیراً در استرالیا رده‌بندی سنی شده و رده R18+ را دریافت کرده است. این درجه‌بندی در تاریخ ۱۱ اکتبر در وب‌سایت هیئت رده‌بندی سنی استرالیا منتشر شده است. از آنجایی که The Game Awards برای ۷ دسامبر (۱۷ آذر) امسال برنامه ریزی شده است، زمان‌بندی انتشار یک رتبه‌بندی جدید برای بازی ممکن است حاکی از این باشد که به زودی تریلر جدیدی برای بازی به نمایش گذاشته خواهد شد.

جالب اینجاست که مایکروسافت اعلام کرده که در این مراسم «اعلامیه‌هایی مهم» و «اخباری در مورد ایکس باکس که نمی‌خواهید از دست دهید» منتشر خواهد کرد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، این اخبار گمانه‌زنی‌های زیادی را در مورد اینکه آیا Hellblade 2 در این مراسم نمایشی خواهد داشت یا خیر، به راه انداخته است.

source

توسط funkhabari