محصولات تبلیغاتی جدید Rockstar در فروشگاه رسمی این شرکت، احتمالاً به محل روایت و تم GTA VI اشاره دارد.

Rockstar چند کالای جدید را به فروشگاه رسمی خود اضافه کرده و در میان کلکسیون‌های جدید یک لباس است که ظاهراً به مکان GTA VI اشاره می‌کند.

وصله لباس عبارت I و VC است که یک قلب میان آنها قرار دارد. قرار دادن حرف “V” در کنار حرف “I” و “C” نشان‌دهنده ارتباط بین “VI” و “VC” است. در این مورد، “VI” به نظر می‌رسد به معنای GTA VI و “VC” مخفف Vice City است. کنار هم قرار دادن این دو نشان می‌دهد که اتفاقات GTA VI ممکن است در Vice City رخ دهند. البته، ممکن است این فقط یک تصادف باشد و طراحی وصله لباس به سادگی گمراه‌کننده باشد. در هر صورت، تشخیص این که آیا نتیجه‌گیری فوق صحیح است یا خیر در مقطع کنونی امکان‌پذیر نیست؛ اما قرار نیست طرفداران این بازی برای فهمیدن موضوع زیاد منتظر بمانند.

اخیراً، تغییرات انجام شده در وب‌سایت‌های Rockstar تمام عناوین “Social Club” را با “Rockstar Games Platform” جایگزین کرده است. تمام اشاره‌ها به “Social Club”، از جمله نام تجاری، از بین رفته و لوگوی Rockstar در همه جا جایگزین شده است. این وقایع نشان می‌دهند که ناشر احتمالاً در حال آماده شدن برای راه‌اندازی یک پلتفرم جدید در کنار رونمایی از GTA VI در اوایل ماه آینده است.

پیش از این، Rockstar تأیید کرده بود که اولین تریلر بازی GTA VI در اوایل دسامبر ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

source

توسط funkhabari