ظاهرا به صورت غیررسمی تاریخ پخش فصل دوم سریال Halo مشخص شده و زودتر از آن چیزی است که انتظار دارید.

سریال «هیلو» همانطور که از نامش مشخص است،‌ بر اساس بازی‎‌های ویدیویی‌ای به همین نام از کمپانی Bungie ساخته شده و اولین فصل از آن نیز در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شده بود و حالا به نظر می‌رسد که به صورت غیررسمی تاریخ پخش فصل دوم آن آشکار شده است.

اولین فصل از سریال «هیلو» به معرفی شخصیت نمادین و برجسته مستر چیف با بازی پابلو شرایبر پرداخته بود و توانست در پخش خودش روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس مورد توجه بیننده‌های زیادی قرار بگیرد و رکوردهای بیننده در این سرویس را بشکند.

قسمت ۶ سریال Halo
سریال Halo

با وجود اینکه فصل اول سریال «هیلو» نظرات متوسطی از سوی منتقدان و همچنین مخاطبان دریافت کرد اما برای فصل دوم تمدید شد ولی اینکه فصل دوم سریال در چه زمانی پخش می‌شود، تا الان مشخص نشده بود. حالا به نظر می‌رسد که تاریخ پخش فصل دوم به صورت غیررسمی آشکار شده است.

قسمت‎‌های فصل اول سریال به صورت رایگان در یوتیوب منتشر شده و در توضیح آورده شده در زیر یکی از همین قسمت‎‌ها آشکار شده که پخش فصل دوم سریال «هیلو» از تاریخ ۸ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۲) شروع خواهد شد. البته این توضیح پس از مدتی حذف شد.

تولیدکنندگان فصل اول سریال «هیلو» اظهار داشتند که آن‌ها متوجه همه نقدها چه خوب و چه بد هستند و تصمیم گرفتند تا این نقدها را در فصل دوم اعمال کنند. این احتمال وجود دارد که با توجه به این انتقادها، تغییراتی مثبتی در فصل دوم سریال ایجاد شده باشد.

منبع: screenrant

source

توسط funkhabari