به تازگی اولین تریلر برای فیلم The Thundermans Return منتشر شده که بازگشت خانواده ابرقهرمان را نشان می‌دهد.

سرویس آنلاین پارامونت پلاس در پنل خودش در کامیک کان برزیل ۲۰۲۳، تریلری را نیز برای فیلم «بازگشت تاندرمن‌ها» منتشر کرده است، فیلمی که یکی از آثار مورد انتظار برای بیننده‌های جوان به شمار می‎‌رود و این تریلر نیز بازگشت این خانواده ابرقهرمان را نوید می‌دهد.

تریلر منتشر شده برای فیلم «بازگشت تاندرمن‌ها» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید،‌ بار دیگر سبک و سیاق خاص این مجموعه را نشان می‌دهد که شامل طنز احمقانه، خطرات بسیار بزرگ و همچنین افراد ابرقهرمان بسیار زیاد است، ابرقهرمان‌هایی که قصد دارند سیاره را نجات بدهند.

خلاصه داستان رسمی منتشر شده برای فیلم «بازگشت تاندرمن‌ها» به شرح زیر است:

تاندرمن‌ها پس از سه سال مبارزه با جرم و جنایت در شهر جدیدشان متروبورگ، به طور ناگهانی از مأموریت خود خلع می‌شوند و به هیدن‌ویل باز می‌گردند. در حالی که هنک و بارب مشتاق بازگشت به خانه هستند اما کلویی دوست ندارد از دوستانش جدا شود، بیلی و نورا از وضعیت خودشان در مدرسه لذت می‌برند و مکس و فیبی نیز مصمم هستند که وضعیت ابرقهرمانی خودشان را باز پس بگیرند. این فیلم شامل بازگشت شخصیت‌های شرور آشنا و مکان‌های شناخته شده است.

فیلم سینمایی «بازگشت تاندرمن‌ها» دنباله‌ای برای سریالی به همین نام است که برای چهار فصل از شبکه نیکلدئون پخش شده بود. این اثر سینمایی قرار است در ماه مارس سال ۲۰۲۴ میلادی روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس عرضه شود ولی هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است.

منبع: collider

source

توسط funkhabari