توییت راکستار گیمز (Rockstar Games) که از انتشار اولین تریلر برای GTA 6 خبر می‌دهد، اکنون محبوب‌ترین توییت مربوط به بازی‌های ویدیویی در تمام دوران است.

این پست که تایید می‌کرد اولین تریلر Grand Theft Auto 6 در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۴ آذر ۱۴۰۲) منتشر می‌شود، در ۲۴ ساعت بیش از ۱.۸ میلیون لایک دریافت کرد. پرطرفدارترین توییت قبلیِ مربوط به بازی‌ها نیز متعلق به راکستار گیمز بود، توییت نوامبر ۲۰۲۳ آن تأیید می‌کرد که اولین تریلر بازی بعدی Grand Theft Auto در اوایل ماه دسامبر (۱۰ تا ۲۰ آذر) منتشر می‌شود.

راکستار گیمز در فوریه ۲۰۲۲ (بهمن ۱۴۰۰) تأیید کرد که توسعه نسخه بعدی از سری Grand Theft Auto «به خوبی در حال انجام است»، اما جزئیات بیشتری در مورد بازی ارائه نکرد.

با این حال، در سپتامبر ۲۰۲۲ (شهریور ۱۴۰۱)، یکی از مورد انتظارترین محصولات تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی، یعنی Grand Theft Auto 6، شاهد فاش شدن بیش از یک ساعت ویدیو از مراحل توسعه خود بود که به صورت آنلاین منتشر شد و بازیکنان اولین نگاهشان را به دنباله یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تمام دوران انداختند.

تصاویر فاش شده شامل گیم‌پلی جهان باز از مراحل ساخت آلفای Grand Theft Auto 6 بودند و ظاهراً گزارشات قبلی را تأیید می‌کردند که بازی در وایس سیتی (Vice City) جریان دارد و یک قهرمان زن نیز در آن حضور خواهد داشت.

مالک راکستار، یعنی تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، جهش شدیدی را برای فروش خود در سال مالی آینده پیش‌بینی کرده که ناشی از انتشار «چندین عنوان پیشگامانه» خواهد بود. پیش‌بینی فوق‌الذکر، گمانه‌زنی‌های مبنی بر انتشار Grand Theft Auto 6 در ۱۲ ماه منتهی به ۳۱ مارس ۲۰۲۵ (۱۱ فروردین ۱۴۰۴) را تقویت می‌کند.


نظر خود را در پایین با ما به اشتراک بگذارید.

source

توسط funkhabari