سباستین کلمب (Sebastian Kalemb)، کارگردان بازی The Witcher 4، به این موضوع اشاره کرد که احتمالاً شخصیت گرالت به سری باز خواهد گشت، اما هنوز مشخص نیست که او را به عنوان شخصیت اصلی خواهیم دید یا یک کاراکتر فرعی و همراه. وی همچنین اشاره کرد که بازی طوری طراحی می‌شود تا هم طرفداران جدید و هم طرفداران قدیمی از آن لذت ببرند و با آن ارتباط برقرار کنند.

به‌روزرسانی

سی‌دی پراجکت در بیانیه‌ای به اشتباه ترجمه‌ای اشاره کرد. آوردن نام گرالت در این صحبت‌ها تنها به این موضوع اشاره دارد که سازندگان حال و هوای حماسۀ او را فراموش نکرده‌اند تا نظر مخاطبین قدیمی را به خود جلب کنند نه این که به طور قطعی گرالت در بازی حضور خواهد داشت.

متن اصلی

کلمب در مصاحبه‌ای با Lega Nerd دربارۀ حضور گرالت در بازی بعدی چنین توضیح داد:

چندین سال طول می‌کشد تا The Witcher 4 عرضه شود و وقتی در دسترس قرار بگیرد، زمان زیادی از نسخۀ قبلی گذشته است. بنابراین، نمی‌توانیم تنها مخاطبینی را هدف قرار دهیم که قبلاً از این سری لذت می‌بردند. ما باید یک جامعۀ طرفداری جدید هم برای خود خلق کنیم. به همین دلیل، باور دارم که بازی یک نقطۀ ورود عالی برای بسیاری از بازیکنان جدید خواهد بود، بدون آن که طرفداران قدیمی و همیشگی را فراموش کنیم، مخاطبینی که آرزو دارند ماجراجویی‌های گرالت را دنبال کنند.

نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari