طی آپدیت بعدی GTA Online، راکستار (Rockstar) قرار است یکی از کاراکترهای محبوب بسته‌الحاقی GTA IV را به بازی اضافه کند.

طی سالیان شخصیت‌های فراوانی در این سری پدیدار شده‌اند. اگر به دوره‌های قدیمی‌تر بازگردیم، هنرپیشه‌های معروفی نقش‌ شخصیت‌های این سری را به عهده گرفته‌اند. هنرپیشه هایی مانند ری لیوتا (Ray Liotta)، سامئول جکسون (Samuel L.Jackson) و برت رنولدز (Burt Reynolds) همگی در این سری بازی‌ها نقش آفرینی کرده‌اند. این روند ادامه داشت تا اینکه راکستار تصمیم گرفت تا صداگذارهای کم‌تر شناخته شده را برای این بازی‌ها استخدام کند، چرا که مردم به لطف وجود این هنرپیشه‌های معروف، شخصیت‌های بازی را به شکل ستاره‌های هالیوودی و نه یک خلافکار، نظاره می‌کردند.

در GTA IV شخصیت‌های جذاب فراوانی وجود داشت، بعضی از آن‌ها برای نقش‌های کوچکتر به GTA V بازگشتند و بعضی‌ها موفق نشدند تا حضور دوباره داشته باشند، کاراکترهایی مانند Brucie ،Johnny و Packie همگی موفق شدند به سن آندریاس بازگردند و در بخش داستانی بازی حضور دوباره داشته باشند و تعدادی از آن‌ها نیز تنها در بخش GTA Online نقش آفرینی کردند.

حال به نظر می‌رسد که در آپدیت بعدی GTA Online، قرار است شاهد تغییراتی در جهت بهبود کیفیت بازی باشیم. یکی از این تغییرات، مرتبط با اضافه شدن گونه‌های جانوری به این بازی است. همچنین در بخش داستانی نیز قرار است شخصیت Yusuf Amir که در محتوای اضافه GTA IV مرتبط با شخصیت Tony حضور داشت، به لوس سانتوس بازگردد. هنوز نقش Yusuf Amir مشخص نیست ولی کاراکتر او در GTA قبلی، ماموریت‌های بسیار عجیبی را به پلیرها می‌سپرد.

هر شش ماه، راکستار محتویات جدیدی را به GTA Online اضافه می‌کند و به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به پایان GTA V، راکستار سعی داشته باشد تا زمینه‌ی نسخه‌ی بعدی این بازی، یعنی GTA VI را فراهم کند. اما امکان آن نیز وجود دارد که نسخه‌ی آنلاین GTA بعدی، کاملا از نو ساخته شود.

نظر شما چیست؟ آیا GTA Online بعدی روی بستر همین نسخه ساخته می‌شود یا راکستار به طور اساسی یک GTA Online جدید معرفی خواهد کرد؟

source

توسط funkhabari