شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) با انتشار تریلر تاریخ عرضه‌ی بسته الحاقی Wo Long: Fallen Dynasty – Upheaval in Jingxiang را اعلام کردند.

سومین و آخرین بسته الحاقی داستانی بازی Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۱ آذر ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC منتشر خواهد شد. در این بسته گسترش‌دهنده، بازیکنان به منطقه‌ای به نام Jing سفر می‌کنند که در آنجا Elixir همچنان به ویران کردن و ایجاد هیولاهای جدید ادامه می‌دهد.

چهره‌های کلیدی مانند Guan Yu و Yuan Shu در طول داستان ظاهر می‌شوند و بازیکنان یک نوع سلاح جدید به نام Whip را به دست می‌آورند. طبق نقشه‌ی راه بازی، شما می‌توانید انتظار محیط‌های جدید، سطح دشواری جدید، Divine Beast، سطح تجهیزات جدید و همچنین محتوای جدید آخر بازی را داشته باشید. یک به‌روزرسانی رایگان نیز در همان روز عرضه منتشر می‌شود که یک Wizardry Spell و تنظیمات تعادل را اضافه می‌کند.

بسته الحاقی Wo Long: Fallen Dynasty – Upheaval in Jingxiang با سیزن پس، با قیمت ۲۵ دلار و نسخه‌ی Digital Deluxe با قیمت ۸۵ دلار ارائه می‌شود. همچنین این بسته گسترش‌دهنده به صورت مستقل با قیمت ۱۳ دلار در دسترس خواهد بود.

تریلر بسته الحاقی Upheaval in Jingxiang بازی Wo Long: Fallen Dynasty را می‌توانید در قسمت زیر تماشا کنید.

source

توسط funkhabari