شاد که مهمترین ویژگی به نمایش درآمده از تریلر Godzilla x Kong: The New Empire مربوط به ظاهر جدید گودزیلا باشد که طرفدارانش را در بهت و حیرت رو برده است.

طرفداران گودزیلا مشغول سپری کردن روزهای جذاب و هیجان‌انگیزی هستند. زیرا از یک سو با فیلم Godzilla Minus One (گودزیلا منفی یک) سر و کار داریم که نقدهای به شدت مثبتی را دریافت کرده و اکران آن در سینمای غرب آغاز شده و در سمت دیگر ماجرا نیز امروز شاهد نخستین تریلر از فیلم مورد انتظار Godzilla x Kong: The New Empire (گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید) بودیم که سکانس‌های چشم‌نواز و شگفت‌انگیزی را به تصویر می‌کشید.

با این حال مهمترین نکته به نمایش درآمده از تریلر The New Empire مربوط به ظاهر هیولاهای اصلی داستان می‌شود. در حالی که کینگ کونگ با یک دست مکانیکی عجیب و غریب تجهیز شده اما ظاهر گودزیلا تمام و کمال دگرگون گشته و قدرت وی از رنگ آبی به صورتی/بنفش تغییر پیدا کرده است.

این که بنا به چه دلایلی چنین تغییر رنگی در قدرت‌های گودزیلا رخ داده، مسئله‌ای است که تا زمان اکران فیلم توضیح داده نخواهد شد. با این حال طبق همین تصاویر و تریلر منتشر شده می‌توان متوجه شد که گودزیلا تنها در ظاهر تغییر نکرده و شعله‌های صورتی رنگ وی نشات گرفته از قدرت‌های ویرانگر و جدیدی خواهد بود که این هیولای دوست داشتنی سینما به آن‌ها تجهیز شده است. در فیلم‌های قدیمی گودزیلا هر زمان که تغییر رنگی بدین صورت اتفاق می‌افتاد، به منزله افزایش دیوانه‌وار قدرت‌هایش بود و با توجه به این که سر و کله دشمن بسیار قدرتمندی به نام اسکار کینگ در این دنباله پیدا شده، گودزیلا نیز قاعدتاً به توانایی‌های ویرانگر جدیدی نیاز پیدا خواهد کرد.

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire به کارگردانی آدام وینگارد و حضور بازیگرانی نظیر ربکا هال، کایلی هاتل و برایان تایری هنری برای اکران در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۴ (۲۵ اسفند) برنامه ریزی شده تا نبردی نفس‌گیر بین اسکار کینگ در برابر کینگ کونگ و گودزیلا را بر پرده سینما به معرض نمایش بگذارد.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari