یک افشاگری قدیمی جزئیاتی را در رابطه با GTA VI لیک کرده بود که با تریلر این بازی همخوانی دارد.

در سال ۲۰۱۹، کاربری در Reddit که ادعا می‌کرد برای Red Dead Redemption 2 و GTA VI تست QA انجام داده است، ظاهراً جزئیات دقیقی در مورد نقشه جهان و گیم‌پلی بازی را فاش کرده بود. وی ذکر کرد که مکانیزم گیم‌پلی و اکتشاف را در مراحل اولیه خود آزمایش کرده‌ و بسیاری از چیزها را در بازی دیده و انجام داده‌ است.

طبق گفته این کاربر، ورودی ششم در سری Grand Theft Auto از Skybox یا همان آسمان بازی Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند و آن را گسترش می‌دهد، زیرا تأکید زیادی بر حمل‌ونقل هوایی دارد. آنها ادعا کردند که با یک جت نظامی پرواز کرده‌اند و ذکر کردند که جهان از بالا واقعاً شگفت‌انگیز است.

در مورد نقشه، آنها متذکر شدند که قلمروی بازی شامل دو شهر بزرگ است: ۱-Carter City؛ یک منطقه کثیف ساحل شرقی بر اساس بوستون و MA و ۲-Vice City بر اساس میامی و فلوریدا. آنها گفتند که طنز پیرامون برخی از مکان‌های تاریخی ایالات متحده که کشف کرده‌اند آنها را خندانده است. به آنها گفته شد که تورهای تاریخی یکی از جاذبه‌های جانبی بازی خواهد بود. همچنین تعداد زیادی شهرک، کلبه، حومه شهر، مخفیگاه و طبیعت وحشی بین دو شهر و یک پایگاه نظامی در منطقه فلوریدا وجود دارد.

این افشاگر همچنین بیان کرد که زیبایی‌شناسی مناطق Vice City بسیار شبیه به باتلاق‌های Guarma از Red Dead Redemption 2 است. آنها گفتند که جلوه‌های آب با Sea of Thieves همخوانی دارد و هنگام کاوش در چنین دنیای عظیم با جزئیات غنی، احساس غوطه‌وری در دنیای بازی را کردند و به همین دلیل قادر به یادآوری همه چیز نیستند. شهر‌های بازی از بسیاری جاده و فضای بزرگ تشکیل شده است. و در آخر، این فرد ذکر کرده بود که بازیکنان برای حفظ نقشه بدون تکیه بر رادار، باید برای طولانی بازی را تجربه کرده باشند.

source

توسط funkhabari