در تازه‌ترین تصویر منتشر شده از فیلم مورد انتظار Deadpool 3 می‌توانیم شاهد حضور ددپول و داگپول در کنار یکدیگر باشیم.

می‌توان گفت که مورد انتظارترین پروژه حال حاضر دنیای سینمایی مارول مربوط به فیلم Deadpool 3 (ددپول ۳) ساخته شان لوی می‌شود. اثری که با بهره‌گیری از ایده جهان‌های موازی نه تنها ولورین هیو جکمن را به MCU اضافه خواهد کرد، بلکه به نظر می‌رسد شاهد حضور شخصیت‌های فیلم‌های ابرقهرمانی کمپانی فاکس نیز خواهیم بود که قطعاً سکانس‌های هیجان‌انگیزی را رقم‌ساز می‌شود.

یکی از شخصیت‌های عجیب و غریب ولی دوست داشتی این دنباله سگی به نام داگپول نام دارد. نسخه متفاوتی از وید ویلسون که متعلق به دنیای ۱۰۳۱۷۳ بوده و به مانند رخداد پیش آمده برای ددپول، طی آزمایش‌هایی عجیب و غریب صاحب قدرت‌های فرابشری شده و بعدها به عضو گروهی درمی‌آید که گردهمایی نسخه‌های مختلفی از ددپول محسوب می‌شوند؛ گروهی که احتمالاً در Deadpool 3 شاهد اشاراتی به آن خواهیم بود.

حال امروز شاهد انتشار تصویر جدیدی هستیم که وید ویلسون را در کنار نسخه دیگر وی قرار داده است. تصویر جذابی که می‌توانید در ادامه آن را مشاهده نمایید.

پروسه فیلم‌برداری Deadpool 3 در جریان بوده و گاه و بی‌گاه شاهد فاش شدن تصویری از پشت صحنه هستیم که حضور شخصیت‌های قدیمی فیلم‌های مردان ایکس را تایید می‌کند. اثری که برای اکران در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴ (۵ مرداد ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari