ویدیو تبلیغاتی جدیدی از آثار پیش رو شبکه HBO منتشر شده که حاوی سکانس‌هایی از سریال مورد انتظار The Penguin بوده است.

در دوران پر فراز و نشیب آثار مرتبط با کمیک‌های دی‌سی در سینما که به سبب بی‌برنامگی مخاطبینش را خشمگین نموده است، مت ریوز وارد میدان شد و در سال گذشته فیلم جذاب و تماشایی The Batman (بتمن) را با حضور بازیگرانی نظیر رابرت پتینسون، کالین فارل و اندی سرکیس به ارمغان آورد تا با پشت سر گذاشتن مجموعه فروش ۷۷۱ میلیون دلار آغازگر یک دنیای سینمایی اختصاصی حول محور شوالیه تاریکی و شهر گاتهام باشد.

در حالی که اکران دنباله فیلم بتمن برای سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده اما تا آن زمان می‌توانیم شاهد پخش اسپین‌آفی تحت عنوان The Penguin (پنگوئن) اشیم که دنیای زیرزمینی گاتهام و جرم و جنایت‌های آن‌ را با حضور شخص آزوالد کابلپات به تصویر خواهد کشید. اثری که طی ماه‌های اخیر تحت تاثیر اعتصابات بارها و بارها پروسه تولید آن با مشکل مواجه بوده است.

با این حال خوشبختانه به نظر می‌رسد که پروسه تولید به خوبی و خوشی ادامه پیدا کرده و حال در ویدیو تبلیغاتی جدیدی که شبکه HBO از پروژه‌های تلویزیونی آینده نظیر فصل دوم خاندان اژدها و فصل چهارم کاراگاه حقیقی منتشر کرده، می‌توانیم شاهد سکانس‌های جدیدی از نخستین اسپین‌آف بتمن را شاهد باشیم. ویدیویی که در ادامه می‌توانید آن را شاهد باشید.

سریال پنگوئن سیر شخصیت‌پردازی آزوالد کابلپات را وارد فاز کاملاً جدیدی خواهد کرد. کسی که در فیلم بتمن به عنوان دست راست کارماین فالکون معرفی شد، پس از مرگ او درصدد گسترش قدرت خود در دنیای جرم و جنایت بوده تا در فیلم The Batman Part II شاهد ظهور شخصیت شروری باشیم که پنگوئن نمادین دنیای کمیک را تداعی می‌نماید.

طبق ویدیو به نمایش درآمده می‌توان اینگونه برداشت کرد که پخش مجموعه تلویزیونی The Penguin با تاخیر مواجه نشده و طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده، در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۴ میلادی در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari