به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس روز جمعه با انتشار ویدیویی معنادار در شبکه‌های اجتماعی قدرت موشکی خود را به زبان عبری به سران رژیم صهیونیستی به رخ کشید.

بر پایه این گزارش، رسانه جنگی القسام در ویدیویی که به نظر می‌رسد پیش از آغاز عملیات طوفان الاقصی فیلم‌برداری شده، با به تصویر کشیدن تعداد فراوانی از موشک‌های «M۹۰» و پرتابگرهای آنکه به سمت تل آویو نشانه گرفته شده، از آمادگی رزمی و موشکی خود برای حمله به تل آویو پرده برداشتند.

مبارزان مقاومت فلسطین در بخش پایانی ویدیوی معنادار خود با نمایش پیام «تل آویو به آتش کشیده خواهد شد و قدس آزاد خواهد شد» به دو زبان نوشتاری عبری و عربی، سران رژیم اشغالگر قدس را تهدید کردند.

گفتنی است مبارزان فلسطینی القسام بعد از ظهر امروز بار دیگر تل آویو را در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه با رگبار موشکی و راکتی هدف قرار دادند.

رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که نیروهای مقاومت فلسطینی امروز شهرک اشغالی سدیروت را با موشک‌های کوتاه برد رجوم ۱۱۴ میلی‌متری هدف قرار دادند.

القسام با صدور بیانیه‌ای امروز اعلام کرد که در پی بمباران نوار غزه از سوی صهیونیست‌ها با موشک‌های دوربرد خود بار دیگر شهر اشغالی تل آویو را آماج حمله‌های موشکی خود قرار داد.

source

توسط