آیا بازی Blade در انحصار کنسول ایکس باکس قرار دارد؟

طی مراسم گیم اواردز ۲۰۲۳ شاهد معرفی بلید (Blade) از سوی استودیو Arkane Lyon بودیم، اما آیا این بازی در انحصار کنسول ایکس باکس قرار دارد؟

همانطور که می‌دانید استودیو آرکین و بتسدا سافتور به مایکروسافت تعلق دارند، اما بنابر گزارش VG247 این شرکت از شفاف‌سازی درباره انحصاری بودن بازی بلید خودداری کرده است. نکته مهم دیگر این است که تریلری که استودیو آرکین منتشر کرده نیز هیچ اشاره‌ای به پلتفرم‌های هدف بازی Blade نمی‌کند و برای طرفداران سوال ایجاد کرده است. 


مطلب پیشنهادی:تاریخچه کنسول‌ های ایکس باکسبیش از ۲۰ سال از انتشار ایکس باکس اصلی می‌گذرد.
تاریخچه کنسول‌ های ایکس باکس

بلید یکی از محبوب‌ترین قهرمانان مارول محسوب می‌شود که در آینده نزدیک با نقش‌آفرینی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) وارد دنیای سینمایی مارول می‌شود. این شخصیت در بازی Marvel’s Midnight Suns نیز حضور دارد و بازی مستقل بلید می‌تواند با استقبال بسیار خوبی در بازار روبه رو شود. 

بازی Blade

آرکین و بتسدا اخیرا دو بازی ردفال و استارفیلد را به بازار منتشر کرده‌اند که هر دو در انحصار ایکس باکس قرار داشتند. از این رو انحصاری بودن بازی Blade می‌تواند برای طرفداران بسیار ناامید کننده باشد. نکته عجیب این است که ایکس باکس و مایکروسافت در این زمینه شفاف‌سازی نمی‌کنند، از این رو شاید هنوز تصمیم نهایی در این زمینه اتخاذ نشده است. 

در حال حاضر تاریخ انتشار Blade مشخص نیست، اما انتظار می‌رود که در انتهای سال ۲۰۲۴ یا ابتدای سال ۲۰۲۵ به بازار منتشر شود. 


مطلب پیشنهادی:آموزش تنظیم DNS برای کنسول‌های ایکس باکس
آموزش تنظیم DNS برای کنسول‌های ایکس باکس


خلاصه مراسم گیم آواردز ۲۰۲۳ | از ناکامی اسپایدرمن ۲ تا بهترین بازی سال

آیا بازی Blade در انحصار کنسول ایکس باکس قرار دارد؟ - ویجیاتو

source

توسط